x-kom hosting

Jak sprawdzic czy są nowsze stery do grafiki?

Wilu-_-
utworzono
utworzono

Witam!

posiadam asus Radeon HD 4850 512mb.Sterowników używam,które otrzymałem przy zakupie karty na płycie CD.Jak mogę w prosty sposób sprawdzic czy są nowsze sterowniki i skąd ściągnąc? Na stronie Ati znalazłem tylko do 4800 i nic wyżej.

dawid11113
komentarz
komentarz

jeśli pisało 4800 to możesz je śmiało pobrać , ponieważ oni tak piszą te sterowniki są do całej serii 48XX. nigdzie nie znajdziesz sterów które są przeznaczone do odpowiednich modeli.

czajnakusy
komentarz
komentarz
Witam!

posiadam asus Radeon HD 4850 512mb.Sterowników używam,które otrzymałem przy zakupie karty na płycie CD.Jak mogę w prosty sposób sprawdzic czy są nowsze sterowniki i skąd ściągnąc? Na stronie Ati znalazłem tylko do 4800 i nic wyżej.

Proponuje zinstalować EVEREST Home Edition http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1183& EVEREST+Home+Edition+2.20

W zakładce komputer->podsumowanie odszukaj swoja karte kliknij lewym i będzie opcja aktualizacja sterownika.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.