x-kom hosting

NVIDIA PhysX

kendo
utworzono
utworzono

Witam,

Jestem na etapie wyboru karty graficznej, lecz mam jeden dymelat. Wybrałem kartę ze stajni Ati, Radeon HD4850. Jednak zauważyłem, że duża grupa osób wybiera Nvidię choćby ze względu na opcję PhysX. Czy rzeczywiście jest to atrybut, dla którego warto zdecydować się na GForc'a (porównywalnego z w/w Radkiem czyli GF9800GTX)??

Dracoo
komentarz
komentarz

Ja bym się nie sugerował tym PhysX'em

Brał bym po prostu wydajniejszą kartę w cenie...

jak GF to 9800GTX+ który jest droższy

Gość
komentarz
komentarz

Nie warto sie tym sugerowac, jesli chcesz kupic 9800GTX+, kup Asus'a HD4850 TOP 512MB

kendo
komentarz
komentarz

jeśli już mowa o wyborze to biorę tego Radeona http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=578126842 I jeśli mowa o tym produkcie (tak przy okazji) to jak poznać, że to SilentFX? na pudełku nic nie ma. Na oficjalnej stronie Gainwarda też takiego modelu nie znalazłem. Przez kogo w takim razie jest zrobiona? Czy to chłodzenie jest wg Was cichsze i wydajniejsze od tego podstawowego?

Dracoo
komentarz
komentarz

To jest jakby Gainward GS tylko że niepodkręcony

Chłodzenie jest ciche i wydajne dobra karta można śmiało brać

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Powiedz ile dokładnie masz kasy na grafe ! A nie owijasz w bawełne .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.