x-kom hosting

Jaka obudowa do ok. 500 zł

ciupagers
utworzono
utworzono

Witam!

Proszę o doradzenie zakupu obudowy.Najbardziej zależy mi na wyciszeniu.Ma nie być żadnych okien, świecących wentyli, pleksy, podświetlania itp. Klasyczny kształt i czarny (lub jakiś ciemny) kolor.Zamykane drzwiczki.Wysokość max. 50.5 cm.Zasilacz mam Corsair'a 520 HX z wentylatorem od spodu 12cm.Pytanie:czy przy obudowie z zasilaczem na dole mam dać wiatrakiem na dół czy do góry, czy będzie to miało wpływ na pracę zasilacza ? Myślałem o zakupie :Termaltake- Soprano, Aero Cool-Zerode Gree, Cooler Master -Cavailer, Antec 182. Ta ostatnia podoba mi się najbardziej tylko nie wiem czy zmieści się na wys. z tą klapką na wywiew u góry. Sorki trochę się rozpisałem ale mam kilka wątpliwości a nie chciałbym wyrzucić kasy i później żałować. Liczę na pomoc.

webber
komentarz
komentarz

W tej cenie każdy Coolermaster / Chieftec / Lian-LI / Antec będzie dobry. Musisz szukać czegoś na wymiar, bo niestety większość z obudów w tym segmencie cenowym przekracza wysokością 50.5cm, Antec P182 także.

Drzwiczki są koniecznością? Może nieco tańszy i bardziej standardowy wybór, ale pewny: Coolermaster RC-690.

ciupagers
komentarz
komentarz

Wysokość już nie będzie problemem. Nawiercę cztery otwory i zmodernizuję biurko. A czym się różni model P 180 od P 182 Antec'a ?

webber
komentarz
komentarz

Porównaj fotki wnętrza P180 i P182 - innych, niż te, które zauważysz - nie ma :)

Jeżeli wysokość nie stanowi problemu, wziąłbym pod uwagę jego:

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=24058

mis456
komentarz
komentarz

Ja brałbym NZXT Tempest. Wiatraczki ustawiasz na minimum i jest niesłyszalna. Podobnie jest z Antec 900.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ja brałbym NZXT Tempest. Wiatraczki ustawiasz na minimum i jest niesłyszalna. Podobnie jest z Antec 900.
Nie wiem jak w NZXT, ale w Antecu 300/900 wentylatorom daleko do niesłyszalności nawet w trybie LOW...
falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz montujemy wiatrakiem do góry (przy założeniu że zasilacz trafi na dno obudowy)

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam NZXT Tempest , polecam , jest zawalista. A co do wiatraków to śpię i mam włączony komputeri nic nie słysze . Nastawione na Medium , a co dopiero na LOW . Miałem doczynienie z Anteciem 900 nie polecam , ponieważ jest dość głośny .. Jeżeli chcesz mieć zawqalista obudowe to kup sobie ZALMAN GS1000 . Jest jedyna i niepowtarzalna.

Gość
komentarz
komentarz
w Antecu 300/900 wentylatorom daleko do niesłyszalności nawet w trybie LOW

Low daje rade, wyzej to juz tragedia.

Wentyl montujemy wiatrakiem do góry

że what? :blink:

Superyaa
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item579011430_aeroco...a_polecana.html - mam i polecam, tylko że kultura pracy 25 cm wiatraka pozostawia wiele do życzenia... ale za to wstawiłem tam kartę z chłodzeniem pasywnym. Procesor również można w takie coś "odziać" i wiatraczek będzie chłodził 2 podzespoły na raz :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.