x-kom hosting

Który Radeon HD4850?

kendo
utworzono
utworzono

Witam,

Wiem, że jest u góry temat zbiorczy dla tych kart. Nie mniej jednak postanowiłem napisać trochę inne pytanie niż te widywane w tamtym temacie. Chodzi o cichą wersję w/w Radeona. Znalazłem taką aukcję i jestem już o krok od kupna http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=578126842 Na stronie producenta Gainward nie znalazłem wersji SilentFX.

1. Moglibyście mi wytłumaczyć kto w takim razie robi chłodzenie typu silentFX jeśli nie producent.

2. Jak mam poznać czy rzeczywiście to ta wersja (a nie podstawowa) w razie gdybym kupił. Jest to napisane na pudełku? nie widać

3. Z nazwy wnioskuję, że jest to chłodzenie cichsze od wersji podstawowej a także (wg producenta) wydajniejsze. Czy to prawda?

4. Jakie inne wersje tej karty byście mi polecali? Oczywiście tak, aby nie dokładac kolejnych 100zł

casion
komentarz
komentarz

Jest to karta z chłodzeniem z wersji GS, ale nie podkręcona. Czyli Radek z lepszym chłodzeniem, wydajniejszym . Dobra karta możesz ją brać .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.