x-kom hosting

7600gt i problem z dvi

metalgash
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, mam duży problem. Posiadam płytę MSI K9N Ultra-2F oraz kartę graficzną Gigabyte Ge Force 7600gt. Problem polega na tym, że od czasu gdy zamontowałem nowe części i podopiąłem kartę przez DVI nie mam zupełnie żadnego obrazu(komputer nora=malnie się włącza, dysk pracuje, ale ekran od początku jest czarny, dostaje tylko komunikat, że nie ma sygnału DVI). Na pewno nie jest to wina monitora, wczesniej miałem Radeona 9600 pro i nie mialem żadnych problemów. Łączenie przez D-SUB odpada, bo takiego złącza po prostu nie mam. Czy może mi ktoś podowiedzieć co robić? Z góry dziękuję.

BlackRaven
komentarz
komentarz

od czasu gdy zamontowałem nowe części
Jakie nowe części, jaka jest konfiguracja komputera? Bez szczegółów nikt Ci nie pomoże.
punisher1
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj specyfikacje calej budy. Czy oby napewno wszystko podlaczyles?

metalgash
komentarz
komentarz
Podaj specyfikacje calej budy. Czy oby napewno wszystko podlaczyles?

To co napisałem + athlon 4200, 1 gb ramu. Reszta, tj dysk Samsunga 320 gb sata i nagrywarka dvd, zasilacz 350 wat oraz monitor Sony SDM HX 95 zostały.

Czy ktoś podejrzewa co się mogło stać?

damib
komentarz
komentarz

Co to za zasilacz(firmy)? Dodatkowe zasilanie podpięte pod kartę graf?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.