x-kom hosting

Radeon 9800PRO - PROBLEM :/

~PainT~
utworzono
utworzono

Witam;)

Ostatnio na moim monitorze pojawily sie paski których nie umiem zlikwidowac:/ Myśle ze jest to spowodowane podkreceniem karty w Rivatunerze , moja karta to Radeon 9800PRO a zasilacz CODEGEN 300W. Wiem ze to za slaby zasilacz ale chcialem spróbowac. Poradzcie mi co mam teraz zrobic bo juz sam nie wiem :( z góry dzięks !

punisher1
komentarz
komentarz
Witam;)

Ostatnio na moim monitorze pojawily sie paski których nie umiem zlikwidowac:/ Myśle ze jest to spowodowane podkreceniem karty w Rivatunerze , moja karta to Radeon 9800PRO a zasilacz CODEGEN 300W. Wiem ze to za slaby zasilacz ale chcialem spróbowac. Poradzcie mi co mam teraz zrobic bo juz sam nie wiem :( z góry dzięks !

Przywroc zegary na default'owe czestotliwosci. Jaka masz temp w stresie?

~PainT~
komentarz
komentarz

Zegary sa na default a obraz dalej taki sam :/ Myśle ze to karta juz poszla sie kochac lub zasilacz za slaby:/ sam juz nie wiem

Widze ze nikt nie ma ochoty mi pomóc :/

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź pamięci na karcie, programem Video Memory Stress Test. Sprawdź kartę na innym kompie.

~PainT~
komentarz
komentarz

Robiłem test i caly ekran w paski i błedów 20tys i dalej leciało w góre :/

Qniooo
komentarz
komentarz

Masz VRAM walnięty - karta do wymiany, no chyba, że masz gwarancje, to natychmiast wysyłać, tylko ani słowa o podkręcaniu ;)

~PainT~
komentarz
komentarz

Dzieks za pomoc ;) Trzeba sie szykowac na kupno nowej grafy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.