x-kom hosting

[Rozwiązany] Zasilacz do GF 9800 GT

Vdotools
utworzono
utworzono

Witam ! :)

Mam prośbę czy moglibyście poradzić mi, jaki wybrać dobry zasilacz do mojego kompa ?? Mój komp to: Intel C2D 2,2 GHz , GF 9800 GT 512 , 2GB ramu, Gigabyte P35, 450W Tracer 4life... :/ I tu jest problem... do tej pory miałem GF 8600 GT więc starczyło teraz nie jest pewny nawet co do procka...:P Ponieważ takie gry jak GTA IV czy CRYSIS, kiedy gram pokazuje się biały ekran albo paski i muszę wyjść na pulpit albo w ogóle restartuje się sam komp. Dlatego chciałbym wiedzieć jaki dobry zasilacz do tej karty graficznej. Myślałem nad 550W Chieftec

Gość
komentarz
komentarz

Amacrox Warriro AX450-PNF (400W) lub ModeCom MC 400W wystarczą z zapasem mocy ;)

Vdotools
komentarz
komentarz

Hmm... pomyślę nad Twoją propozycją, a gdybym chciał kupić zasilacz taki na dłużej to o większej mocy, ale z tych samych firm co podałeś ?? Bo myślałem już nad takim ok. 500W mocy żeby potem nie było zaskoczenia w przyszłości. :)

casion
komentarz
komentarz

Chieftec 500 W również będzie ok, ale nie potrzebujesz aż tak mocnej zasiłki, chyba że planujesz późniejszą rozbudowę komputera .

falcon1984
komentarz
komentarz

Wystarczy Chieftec 450W

A jak masz więcej kasy to Corsair VX 450W albo Chieftec 500W

Vdotools
komentarz
komentarz (edytowane)

Świetnie dzięki wszystkim za szybką pomoc. :)

Zdecydowałem się na SilentEZ 500W, podobno firma powróciła na rynek a produkty się chwalą. ;] Jeszcze raz dzięki za propozycję. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.