x-kom hosting

Radeon 9600 series

slash93
utworzono
utworzono

Cześć mam mały problem z moją karta graficzną po wielu formatach systemu instalacji starych/nowych sterowników do karty aktualizacji direct i innych zabiegach moja karta nie funkcjonuje w 100 % . Problem wygląda następująco podczas swobodnej pracy w systemie wszystko jest ok mniejszych problemów nie ma, natomiast gdy włączam jakąś grę automatycznie zawiesze mi sie obraz, zmienia rozdzielczość pulpitu itp głos jest ale obrazu nie ma więc proszę o jakąś pomoc.

beztytuurtd.png

(temat nie wiedziałem gdzie napisać z góry przepraszam)

Gość
komentarz
komentarz

napewno masz sterowniki do radeona 9600?? ja sam jeszce niedawno mialem radeona 9600 i to wygladalo troche inaczej :D jeszce mam nawet oryginalne sterowniki na plycie :)

slash93
komentarz
komentarz

Instalacja sterowników oryginalnych z płyty też nic nie daje ;]

Gość
komentarz
komentarz

Nie moge sie rozczytac z tego screena :(

damib
komentarz
komentarz

Do tej karty ściągnij sterowniki 6.3 jeśli te też będą sprawiać kłopoty poszukaj 4.12 lub sterowniki omegi

kabi95
komentarz
komentarz

a kiedy Ci dokładnie ten błąd wyskakuje??

W jaką grę grasz??

slash93
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten błąd akurat jest z GTA:SA sytuacja się przytrafia jak gram w wszystkie gry (nie liczac metina) :P. W CoD2 wyglada to następująco na dx9 śmiga normalnie ale gdy zmieniam na dx7 to po 5 minutach zwiesza sie obraz :/

kabi95
komentarz
komentarz

Ja mam też tą kartę ale mi się zdarzyło tylko raz właśnie przy GTA SA.

W CoD2 wyglada to następująco na dx9 śmiga normalnie ale gdy zmieniam na dx7 to po 5 minutach zwiesza sie obraz :/

To dlaczego nie możesz zostawić dx 9??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.