x-kom hosting

Czy udzwignie? Amacrox 400W

oban26
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie czy mój Amacrox Warrior AX450-PNF poradzi sobie z gainwardem gtx260 core 216 55nm wraz z moimi innymi częściami czyli:

1.procek-C2D E8400

2.Samsung 640gb

3.4gb Ram Geil Black Dragon

4.mobo-GB GA-P35-DS3L

czy jednak trzeba będzie wymienić na większy

Gość
komentarz
komentarz

Wystarczy, ale na styk :)

Jeżeli będziesz chciał podkręcić podzespoły to trzeba będzie wymienić zasilacz ;)

oban26
komentarz
komentarz

Uuu na styk to może mieć za sobą jakieś konsekwencje

Gość
komentarz
komentarz
Uuu na styk to może mieć za sobą jakieś konsekwencje

Jeżeli nie będziesz kręcił procesora to będzie ok ;)

Tyle że procesor będzie spowalniał kartę graficzną :P

oban26
komentarz
komentarz

no procka nie będę kręcił (chodź to grzech :jezyk: ) chodzi mi o to żeby to tylko narazie chodziło potem jak będą fundusze to zmienię i zasilacz

Gość
komentarz
komentarz
no procka nie będę kręcił (chodź to grzech :jezyk: ) chodzi mi o to żeby to tylko narazie chodziło potem jak będą fundusze to zmienię i zasilacz

W takim razie wystarczy ;)

oban26
komentarz
komentarz

a co się stanie jak jednak zasilacz będzie za slaby komp nie odpali czy coś straszniejszego?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Przy tej klasie zasilacza nie powinno się stać nic poważnego. W najgorszym wypadku komp może się resetować, być niestabilny, itp. No i oczywiście zasilacz pewnie będzie głośniejszy...

6frans6
komentarz
komentarz

Zasilacz marki jest dobrej ale niestety jak do takiego sprzętu to trochę za mało WAT . JA ci Proponuje Chiefteca 500W albo coś koło tego.

maxsp2
komentarz
komentarz

No grafa lubiaca prad ...:)

Pozatym jak chcesz robic oc .. to pozostaje ci wybor jakies 500W a jak chcesz bardziej przyszlosciowo to co mocniejszego.

Tak poza chiftec mozesz tez zobaczyc za PENTAGRAM Natomiast jak uwielbisz cisze to corsair-tx650

mis456
komentarz
komentarz
Natomiast jak uwielbisz cisze to corsair-tx650

Starczy wersja 520W

oban26
komentarz
komentarz

no zasilacz to zmienię jak najbardziej to tylko takie chwilowe rozwiązanie na góra miesiąc bo co z tego ze kupie kartę i będzie leżała miesiąc czasu i czekała na zasilacz a tak to by ja podłączył po ten bez OC powinno chodzić

rafidoc
komentarz
komentarz

Może być cienko. Ja takiego Amacroxa wymieniłem na zasilacz z sygnaturki , przyszłościowo pod GTX 260.

TmkPt
komentarz
komentarz
no zasilacz to zmienię jak najbardziej to tylko takie chwilowe rozwiązanie na góra miesiąc

jak bys wymieniał tego Amacroxa i chciał sie go pozbyc to daj znac na PW :)

iron butterfly
komentarz
komentarz (edytowane)

Posiadam taki sam zasilacz i śmiga bezproblemowo na moim konfigu ale do oc bezpieczniej jest wziąć coś mocniejszego. Zastanawiam sie nad Delta

http://www.allegro.pl/item588297030_delta_...stabilnosc.html

PS

Mam na sprzedaż tego Amacrox'a (w signie)

oban26
komentarz
komentarz

a jeszcze mam jedno pytanie tak żeby już nie zakładać nowego tematu bo chyba jednak kupie HD4870 1GB czy z nim da sobie rade ten amacrox czy tu już raczej będzie problem?

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Oj tutaj już może być na styk. Przede wszystkim będziesz musiał zastosować przejściówki bo Amacrox ma tylko jeden kabel 6 pin, no ale to nie jest wielki problem (chodź osobiście tego nie lubię;P) Pamiętaj też , że Amacroxy z tej serii mają przeciętną sprawność i przy takim obciążeniu możesz mieć nawet ok. 70%. Moim zdaniem warto kupić coś lepszego co będzie miało ponad 80% sprawności. Naprawdę ci się to zwróci na rachunkach bardzo szybko.

Jak zawsze polecę Antec-a Trio 430W:

http://www.cooling.pl/zasilacz-antec-truep...odukt,1642.html

Ale nie wiem czy cena 249 zł będzie akceptowalna, do tego też musiał bym się bawić z przejściówkami.

bardzo fajne też są OCZ_ty:

http://www.cooling.pl/zasilacz-ocz-stealth...ukt,423590.html

Tutaj masz już 500W i 2 kable PCI-e ;) Do tego niezła sprawność;P A cena naprawdę zachęcająca ;) To ci już wystarczy z zapasem.

Pozdrawiam

oban26
komentarz
komentarz

;) To ci już wystarczy z zapasem.

czy ja wiem czy tak z zapasem :P mam zamiar kupic SUPER FLOWER AMPTAC AMP-750R14HE wiem ze to są mało znane zasilacze ale nie słyszałem o nich żadnej zlej opinie a maja niezła sprawność i wyróżnienia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.