x-kom hosting

domenazasmsa.pl

Dox
utworzono
utworzono

Witam. czy opłaca się zarejestrować na tej stronie domene? może ktoś już się tam rejestrował? pozdro

Cold
komentarz
komentarz

Jakaś dzwina ta firma.

Weź lepiej az.pl ;)

Gawcio
komentarz
komentarz

Tak jak kolega wyżej.Nie ma co się łudzić, po samym wyględzie strony wnioskuję że nie będzie ona długo.Najlepiej zoabczyć coś profesjonalnego np. nazwa.pl

  • 2 tygodnie później...
AdamQ
komentarz
komentarz

wszystkie te spekulacje na serwis domenazasmsa.pl są nie potrzebne ;]

domenazasmsa.pl oferuje naprawde tanie domeny . ( wiem bo sam mam, nie wiem jak z przedłużeniem) Domene rejestrują w ciągu 2-3 dni roboczych

ale to tylko dlatego, ponieważ mają dużo zamówień

Serwis domenazasmsa.pl jest tylko pośrednikiem firmy domenytanio.pl . Dostałem DNS'y i cały panel na domenytanio.pl

dlatego tak wnioskuje ;]

polecam ten serwis ( domenazasmsa.pl ) cena sms'a 11 zł .

Wiele klientów im zaufało

necik
komentarz
komentarz

Radzę omijać z daleka rejestratorów gdzie domena .pl kosztuje poniżej 10 zł.

W przypadku domeny za sms-a rejestrator otrzymuje z tego około 5 zł., więc...

Kamix
komentarz
komentarz
Domene rejestrują w ciągu 2-3 dni roboczych

ale to tylko dlatego, ponieważ mają dużo zamówień

Home.pl raczej ma więcej zamówień.

A domena przy użyciu mTransferu jest aktywna po 1 sekundzie.

  • 3 tygodnie później...
Generico
komentarz
komentarz

Ja też skorzystałem z ich oferty, jestem zadowolony bo oni tylko wpłacają te pieniądze do innej firmy (w moim przypadku domenomania.pl) a resztę załatwiamy z domenomanią. :)

przemek980
komentarz
komentarz

Aby się z nimi skontaktować trzeba napisać do nich na GG lub na e-mail, który jest darmowy (założony na onecie). Czy tak robi porządna firma?

Generico
komentarz
komentarz

Za ich pośrednictwem docierają tylko pieniądze, nic pozatym, resztę załatwiasz z domenomania.pl :)

przemek980
komentarz
komentarz

Dox wydaje mi się, że masz wystarczająco dużo dowodów na to, żeby znaleźć coś lepszego.

  • 1 miesiąc później...
Katastrofa
komentarz
komentarz
Tak jak kolega wyżej.Nie ma co się łudzić, po samym wyględzie strony wnioskuję że nie będzie ona długo.Najlepiej zoabczyć coś profesjonalnego np. nazwa.pl

nie jestem specjalistą ale nie przepłacąłbym w nazwa.pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.