x-kom hosting

Delta GPS-400AB A 400W

bartkos3
utworzono
utworzono (edytowane)

Delta GPS-400AB A 400W czy to dobry zasilacz? czy nie ma z nim żadnych problemów?

po prostu czy nie jest to jakieś okrojone gównienko...jeśli tak to na pewno pociągnie 5200+ i 9600gso 512?

Weacky
komentarz
komentarz

do tej karty lepiej wziąć Mode Com MC-350.

bartkos3
komentarz
komentarz

potrzebuję czegoś mocniejszego z 400W , abym nie musiał wymieniać w przyszłości po sporych upgradea'ach

Weacky
komentarz
komentarz

Z 400W możesz wziąć Chieftec GPS-400AA-101A.

A jeśli myślisz o większej rozbudowie w przyszłości to może już warto dołożyć do porządnego Pentagram Silent Force 500-A12S

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdzony produkt: http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/402632

Jeśli ta Delta ma 2 linie po 15A i 14A, też może być.

@Weacky Podejrzewam, że ten Chieftec wiele się od Delty nie różni.

Gość
komentarz
komentarz
@Weacky Podejrzewam, że ten Chieftec wiele się od Delty nie różni.

Różni się i to dużo. Delta jest przeznaczona do "starszych" komputerów ;)

rafalluz
komentarz
komentarz

Tylko dlatego, że nazywa się Delta? A np. moc na 12V i zestaw wtyczek już nie ma znaczenia? :E

Podejrzewam, że są podobne, ale nie mogę znaleźć o niej informacji (nawet na stronie Delta Electronics jest tylko o GPS-400AA - czyli bazie Chiefteców GPS IIRC). Toteż polecę Fortrona GLN (nowego, jak już pisałem nieraz).

bartkos3
komentarz
komentarz

Wzięłem chiefteca od Weacky , u mnie w mieście za 170 jest więc ...

PZDR

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.