x-kom hosting

pozycjonowanaie strony

KUBA098
utworzono
utworzono

wszedłem pod ten link http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl. Dodałem tu swoją stronę a jej jak nie było tak nadal nie ma w wyszukiwarce.

Mam pytanie co zrobić żeby wyszukiwarka google pokazywała moją stronę na początku ? i Jak ją wogóle dodać do google.

A pozatym do jakich katalogów jeszcze powinienem odadać moją stronę.

W skrócie jak dobrze wypozycjonować moją stronę za darmo alboo za nie wielką cenę.

svmsung
komentarz
komentarz

Od razu jej nie będzie dopiero po kilku tygodniach.

KUBA098
komentarz
komentarz

a nie da się teog jakoś przyśpieszyć ? Dlaczego to tak długo trwa ?

Pyciak
komentarz
komentarz
Mam pytanie co zrobić żeby wyszukiwarka google pokazywała moją stronę na początku ? i Jak ją wogóle dodać do google.

Ale po wpisaniu jakiego słowa kluczowego?

Jeśli chcesz dobrze wypozycjonować swoją stronę masz ode mnie kilka rad:

1.Wymyśl i napisz słowa kluczowe w sekcji head. Ważne, żeby były odzwierciedleniem zawartości strony.

2.Postaraj się o wymianę linkami/bannerami z innymi stronami. Ważne, aby były podobne tematycznie do twojej strony.

3.Stwórz mapę strony.

4.Dodaj stronę do popularnych katalogów i precli.

Na koniec mały bonus, kilka trików na szybsze wypozycjonowanie swojej strony:

1. Wszystkie słowa kluczowe, które masz w sekcji head, umieść przynajmniej raz w sekcji body.

2. Umieść kilka najmocniejszych słów kluczowych w tytule strony.

3. Umieść komentarz z kilkoma słowami kluczowymi, robot natrafiając na taki teksy zindeksuje go!

4. Dobrym sposobem jest umieszczanie linku do swojej strony w opisach GG czy innych tego typu komunikatorach.

Mi jeden taki opis dodał 75 unikalnych odwiedzin na stronie!

KUBA098
komentarz
komentarz

a co jak soprawdzić napewno czy stona znajduje się w google ?? Bo ja sprawdzałem za pomocą słów kluczowych

cafe14
komentarz
komentarz

wpisz:

site:ADRES TWOJEJ STRONY

np

site:incenro.pl.tl

Cold
komentarz
komentarz

Żeby twoja strona była wysoko w google musisz ją pozycjonować.

pozycjonowanie to dodawanie do wyszukiwarek, katalogów, precle i takie tam.

Jak masz łatwą frazę to wybijesz się nawet po 2 miesiącach, ale jeśli ciężką to musisz długo pracować.

KUBA098
komentarz
komentarz

ok moja strona została dodana do google. Teraz mam jeszcze małe pytanie jak wpisze site:jakaś strona ale nie moja to mi wyskakuje strona główna i podstrony a u mnie pokazuje sie tylko strona główna. Co zrobić żebym jak wpisze site:moja strona też było kilka opcji ?

svmsung
komentarz
komentarz

podasz linka do strony?

musisz mieć skrypt najlepiej Spider Friendly aby były podstrony w google

KUBA098
komentarz
komentarz

moja strona to www.mp3new.za.pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.