x-kom hosting

Karta TV Winfast 2000 XP Expert

Raven
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem - Kupiłem kiedyś kartę taką jak w temacie

Winfast 2000 XP Expert i jak sie okazało nie ma ona za dobrego obrazu i dźwięku co prawda obraz poprawiłem i spoko jest ale z dźwiękiem gorzej...gdy nagrywam jakiś program i nagranie to od razu

kompresuję XVid'em albo DivX'em to dźwięk jest do kitu słychać szumy i gdy daję głośniej szum staje się nie do zniesienia. Chodzi mi głównie o wyeliminowanie tego szumu. Czy ktoś może się spotkał z takim problemem? Czytałem w necie na temat tej karty i okazuje się że sporo ludzi ma z nią problemy (baaaardzo różne) Jeśli ktoś wie jak rozwiązać mój problem to proszę piszcie.

gajos_pg
komentarz
komentarz

mam tę samą kartę i u mnie jest wszystko w pożądku z dzwiękiem, jak chesz to tu masz mój nr gg 5418142, napisz kiedys to może Ci pomoge. Zaraz po instalacji tej karty również nie ciekawie to wyglądało ale wszystko dało rade ustawić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.