x-kom hosting

Problemy z syteme i kartą...Nie wiem o co cho.

zesepo
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. jw mam problem z sys i kartą graf,czesto mi sie komp resetuje i wogole,a gdy chce sprawdzic jaka mam karte graf. pisze tylko VgaSave(Zgodny) i nic więcej i jest pewnie od tego problem.zaznaczam ze zmienialem karte i najpierw byla ta potem inna i znow ta.Moj system to ORYGINALNY WinXp Prof. 2002+SP2

Gość
komentarz
komentarz

Sciagnij tester i sprawdz karte graficzna... sprawdz temperature procesora...

zesepo
komentarz
komentarz
Sciagnij tester i sprawdz karte graficzna... sprawdz temperature procesora...

Około 25

Gość
komentarz
komentarz

Ooo to zimno :) Nie no temperatura jest ok.... sciagnij sobie everesta 3.01 i przetestuj grafike :)

i jescze mam pytanie... komputer resetuje ci sie podczas grania??

fball
komentarz
komentarz (edytowane)

po 1 co to za grafika (model , producent) , po 2 ściagnij najnowsze sterowniki , po 3 jaki masz zasilacz.?

Sciagnij tester i sprawdz karte graficzna... sprawdz temperature procesora...

Około 25

jakoś mi sie nie chce wieżyć że masz 25* na grafice pod obciązeniem , najwyzej może to być w idle

Dante200500 --> w przypadku procesora to też była by zbyt niska temperatura pod obciążeniem.

Gość
komentarz
komentarz

fball nie chodzi tu o temterature procesora graficznego :P

No w sumie to masz racje... napisalem "zimno troche" czy on aby napewno potrafi to sprawdzic???

zesepo
komentarz
komentarz (edytowane)
po 1 co to za grafika (model , producent) , po 2 ściagnij najnowsze sterowniki , po 3 jaki masz zasilacz.?

jakoś mi sie nie chce wieżyć że masz 25* na grafice pod obciązeniem , najwyzej może to być w idle

Dante200500 --> w przypadku procesora to też była by zbyt niska temperatura pod obciążeniem.

Bardzo czesto resetuje,albo pokazuje bsod i pisze ze cos tam zmieniane itp napraw,zmien karte bla bla bla

gdy proboej instalowac sterowniki pisze tylko niewlasciwa karta i sie konczy a probowalem wszystkiego

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ściągnij program Everest i sprawdź konfigurację kompa, podaj model karty graficznej, procesora i płyty głównej. Zdejmij obudowę i sprawdź jaki masz zasilacz (na naklejce na zasilaczu będzie model i moc). Sprawdź temperatury podzespołów w programie Everest.

TmkPt
komentarz
komentarz

A może to sterowniki po wymianie grafiki wariują? Ale bez dokladnego konfigu to i tak gdybanie tylko jest.

  • 3 tygodnie później...
zesepo
komentarz
komentarz

tak,na pewno po wymianie tej karty,wczesniej bylo ok wszystko - teraz sie bzdzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.