x-kom hosting

ktore Antec Hundred?

los12
utworzono
utworzono

czesc

chce sobei zlozyc kompa i nie wiem czy mam wziasc Antec Nine Hundred Two czy Antec Three Hundred.

Bede tez chical zaloayc WC wiec ten Antec Nine Hundred Two bedzie fanie wygladal. ale tez moze byc gorszy.

bardzo prosze o wasza opinie

casion
komentarz
komentarz

Brałbym Nine Hundred Two jest jednak o klase wyżej od Three Hundred . Ładniej wygląda, ma okno i jest większa . ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak masz tylę kasy to jasne że Nine Hundred bierz. Ma o wiele lepsze chłodzenie i porażający wygląd :D

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Nine Hundred Two jest super brałbym tą obudowę.

Szczerze mówiąc góra bardziej podobała mi się z "jedynki" ;)

Buda bardzo dużo zalet i jedynie dwie wady (dla wielu wykluczających możliwość zakupu):

- Wysoka cena (dużo nie różni się od 3hundred, a cena jest 2,5x większa ;])

- Mogłoby być troszkę więcej miejsca (długość) - dosłownie parę cm i byłoby idealnie ;)

Myślę, że sam się na nią skuszę, o ile tylko będę dysponować taką gotówką...

los12
komentarz
komentarz

chyba też sie na nią skusze. może i jest drogą ale jak będę miał zestaw za ponad 3500 tp moge uzbierc do ty 4100.

mówiłeś @wieszak że ma za mało miejsca to znaczy nie moja plyta może nie wejść?? mam P45 NEO2-FR

casion
komentarz
komentarz

Twoja płyta wejdzie spokojnie, chodzi o to że po zamontowaniu np hd4870x2 moze zostac troche malo miejsca pomiedzy karta a dyskami :P

los12
komentarz
komentarz

bede mial 4780 toxic wiec p

bedzie jeszcze miejsca na moje

wc

:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.