x-kom hosting

Jak podłączyc zasialcz OCZ GameXStream 600W?

matrix24
utworzono
utworzono

Mam komputerj jak z podpisu tyko nie mam jeszcze karty graficznej ale chce juz sobie podlaczyc

wszystko ladnie zamontowalem tylko jeden maly problem zasialcz ma tyle kabli ze niewiem ktory gdzie idzie ??

szukałem tutoriali w FAQ i nie ma. Prosze o pomoc :) nie usuwajcie tematu tylko pomozcie pilneee

Gość
komentarz
komentarz

Podłączasz złącze 24 pin. Następnie 4 pin. Kiedy już tego dokonasz podłączasz zasilanie DVD, HDD kablami SATA bądź ATA. Kiedy tego dokonasz podłączasz zasilanie 6 pin do karty graficznej :D

matrix24
komentarz
komentarz

tylko pytanie ktore to kable

matrix24
komentarz
komentarz

a podłaczam CPU1 czy CPU2 czy oba kabelki od zasilania podłaczam??

..

mis456
komentarz
komentarz
a podłaczam CPU1 czy CPU2 czy oba kabelki od zasilania podłaczam??

Podłączasz CPU 8pin a jeśli mas zwejście na drugie na płycie to też możesz podłączyć, ale nie trzeba

Gość
komentarz
komentarz
a podłaczam CPU1 czy CPU2 czy oba kabelki od zasilania podłaczam??

Oba.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Autorze, wtyczki są tak dobrane, tak ukształtowane że złe podłączenie jest praktycznie niemożliwe i żeby coś źle podłączyć i spieprzyć trzeba mieć niezły talent.

Inaczej:

Nie chce wleźć - nie podłączaj, jak włazi - jest OK

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.