x-kom hosting

Płyta główna MSI K7N2 Delta i karta graficzna

kaziu515
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. Przepraszam, ale nie wiedziałem czy napisać w dziale na temat płyt głównych czy kart graficznych. Jeśli jest w złym dziale to proszę o przeniesienie tego tematu do odpowiedniego. Mam pytanie do jakiegoś dobrego informatyka. Mam okazję dostać od kolegi kartę graficzną GeForce 7300GT, ale nie wiem czy jest ona na slot AGP czy na PCI-E. Moja płyta główna to MSI K7N2 Delta. Tu jest wejście na grafikę na AGP, ale jest też 5 slotów PCI. Czy mógłbym do nich podłączyć kartę graficzną? Proszę o szybką odpowiedź.

Mbroziak
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie. Kartę graficzną można podłączyć tylko do slotów PCI-Ex(press). Zwykłe PCI są do podłączania innych urządzeń np. karty dźwiękowej. A tak w sumie to 7300 GT chyba ma PCI-Ex. Miałem GF 7300 GS i ona właśnie miała PCI-Ex

kaziu515
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź. Wiekszość 7300Gt jakich widzialem to była właśnie na PCI-Ex, ale kiedyś znalazłem na sprzedaż GF 7300 GT AGP. Może to był jakiś specjalny wypust.

dawid11113
komentarz
komentarz

gf 7300 występują zarówno na AGP jak i na PCI-e. a plusem wersji 7300gt pci-e jest to że mogą działać przez port PCI-e x1 czyli najwojniejszą wersje slotu.

damib
komentarz
komentarz

Porównaj sobie kartę AGP z PCI-E wtedy będziesz wiedział jaki slot ma ten 7300GT.

pic-agp-pcie-cards.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.