x-kom hosting

Problem z zawieszaniem komputera :(

Gość
utworzono
utworzono

Więc tak mam problem . Gdy gram w Warrocka (w innych grach tego nie zauważyłem) to zacina mi się komputer. Muzykę słyszę komp jakby pracuje ale monitor się wyłącza . Pozostaje tylko reset.

Mój sprzęt ,a raczej złom

Gigabyte GA 945-S3 (rev1 ;/ )

Galaxy GeForce 7900GS 512 MB 1,2ns (minimum 350W , trzeba podłączać dodatkowe zasilanie)

320 GB dysk Seagate (czy jak to tam)

Core 2 Duo E6320 1,86+ Pentagram Freezone 90 AlCu Alpaya - procek podkręcony o UWAGA 11Mhz ^^ więcej się nie dało na tym MoBo xD

1x Kingston 1GB 667

1xGoodRam 1GB 800

2x512 Geil Ulatra 667

No i nieszczęsny zasilacz MOCECOM FEEL III 500W Illumination ;/

Jak czegoś zapomniałem to piszcie ;)

mis456
komentarz
komentarz
Gdy gram w Warrocka (w innych grach tego nie zauważyłem) to zacina mi się komputer.

Włącz na 30min jednocześnie orthosa i furmarka, jeśli się zatnie to raczej wina zasilacza, jeśli nie- gry, przeinstaluje stery od grafiki może pomoże.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie zawiesiło się nic . do tych 2 dorzuciłem jeszcze OCCT. Ale orthos się wyłączył . Temperatura procka to 51* MAX , a grafiki 60* C MAX. Zainstaluje jeszcze stery.

@edit

wygląda na to że stery pomogły ;) Ale jeszcze poddam wszystko testom ;]

@edit 2

Żeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj

zainstalowalem Viste ultimate 64 bit no problem po jakimś czasie Gadania przez GG , szperania po necie , i normalnych funkcji

na monitorze wywala pasy , gdy nawalam w klawiaturę ze złości to te paski nieraz zmieniają kolor ale i tak pomaga tylko reset

czego to jest wina.

Vol
komentarz
komentarz (edytowane)

jak u mnie w szkole lecą paski po monitorze to wystarczy go dwa razy zdzielić z liścia i działa :D

ale zobacz czy styki Ci łapią na kablu z monitora do kompa.

//gratuluję podejścia do sprzętu, ale za takie "rady" (czyt. spam), następnym razem będzie nagroda

//BlackRaven

BlackRaven
komentarz
komentarz
na monitorze wywala pasy , gdy nawalam w klawiaturę ze złości to te paski nieraz zmieniają kolor ale i tak pomaga tylko reset

czego to jest wina.

Nie nawalaj w klawiaturę, bo to nie jest jej wina, tylko sprawdź pamięć Memtestem, oraz pamięć grafiki programem Video Memory Stress Test. Sprawdź też na innych sterownikach.
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Robiłem test "Video Memory Stress Test" i pwn3df.th.png

Tak wyglądają te paski....... http://img7.imageshack.us/my.php?image=dsc00060gcl.jpg

Robiłem test w 3DMark06 iw CPU Test 1 i 2 miałem po 0-1 FPS !!!

BlackRaven
komentarz
komentarz

Pamięć na karcie jest walnięta -> jeśli masz możliwość oddaj ją na gwarancję. Ewentualnie możesz spróbować obniżyć jej taktowanie (ale wątpię aby pomogło).

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A co z tym CPU testem w 3DMark06 ?? FPS po 0-1 !!! To chyba trochę za mało ^^

Obniżyłem taktowania i nic. Gwarancji już nie mam :( pozostaje mi tylko kupno nowej...

BlackRaven
komentarz
komentarz

A co z tym CPU testem w 3DMark06 ?? FPS po 0-1 !!! To chyba trochę za mało ^^
Normalne, mam tak samo (w porywach 2 FPS :P). Tak jest gdy nakażemy CPU wykonywanie zadań przeznaczonych dla karty graficznej.
Obniżyłem taktowania i nic. Gwarancji już nie mam sad.gif pozostaje mi tylko kupno nowej...
Niestety na to wygląda...
Gość
komentarz
komentarz

No to teraz jaka karta graficzna ?? może 8800 GTS od BFG ,a jak nie to proszę o jakieś jej odpowiedniki w tej cenie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.