x-kom hosting

4580 czy gts 250

amadi09
utworzono
utworzono (edytowane)

tak jak w temacie mam pytanie, która karta graficzna jest lepsza do gier

Palit nvidia gts 250 512mb ddr3 czy gainward radeon 4850 golden sample 512mb ddr3

z góry dziękuję za odpowiedzi

Czabi
komentarz
komentarz

250 GTS to odgrzewany kotlet. Na twoim miejscu bralbym 4850

Dracoo
komentarz
komentarz

GTS 250 = 9800GTX+

Jaka jest różnica w cenie między tymi 2 kartami ?

PrzemoC
komentarz
komentarz

GTS 250 jest ok. 50zł droższy

Hammer
komentarz
komentarz

Karty wydajnościowo podobne link do testu

http://www.guru3d.com/article/palit-geforc...-review-test/16

Testowana wersja jest z 2GB pamięci ale myślę że w większości tytułów ma to małe znaczenie.

GweenY
komentarz
komentarz

4850.

//może jakieś uzasadnienie?

//BlackRaven

punisher1
komentarz
komentarz

4850 jest porownywalna z tym GTS'em, a przy tym duzo tansza. GTS to zupelnie nieoplacalny produkt.

Dracoo
komentarz
komentarz

To bierz jaką chcesz GeForce/Radeon, wydajność tych kart jest prawie taka sama

Gość
komentarz
komentarz

Najlepsza w tej cenie to Asus HD4850 Glaciator TOP cena to ok. 650zl, wydajniejsza o ok. 5% od 9800GTX+ i tego GTS'a 250

corporaptor
komentarz
komentarz

A ja polecam GTX+, mam i śmiga Crysis na full wypasie więc myślę, że do gier niezły, przynajmniej na razie. Można go dopaść za mniej niż 650pln, no i nie wiem czy jest aż tak bardzo różniący się wydajnością od Radeona.

A jakbyś jeszcze znalazł wersję 1GB o już wogóle moc. Ale wspomniany radeon też jest bardzo dobry i godny polecenia, chociaż sam nie lubię ATI z pewnych względów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.