x-kom hosting

Problem z wyświetleniem obrazu.

butcherr91
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Dostałem niedawno 2 karty graficzne. Radeon X1300 (AGP 256MB DDR2/128 BIT) i Radeon X1600PRO (AGP 256MB DDR2/128 BIT). Po podłączeniu którejś z kart komputer nie chce się włączyć, komunikat dźwiękowy biosu sygnalizuje: problemy związane z wyświetlaniem obrazu przez kartę graficzną. Podłączałem te karty do płyt głównych: MSI KT4V i AsROCK P4V88 i na obu działo się to samo. Normalnie pracuje na GeFORCE 5500FX (AGP 256MB DDR/128 BIT) i ona działa bez zarzutu.

Wydaje mi się że chodzi o te DDR2 które są na grafie, jednak nie jestem pewien i proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

damib
komentarz
komentarz

Przed zmiana karty graficznej odinstaluj sterowniki od poprzedniej. Jaki masz zasilacz?

butcherr91
komentarz
komentarz

Zasilacz 450W. Powinien sobie spokojnie dać radę.

vaxtor
komentarz
komentarz
Zasilacz 450W. Powinien sobie spokojnie dać radę.

ale jaki model ? firma?

butcherr91
komentarz
komentarz

Tracer 4Life Hell Silent.

Odinstalowanie sterowników też nie pomaga.

Jakiś czas temu włożyłem Radeona X1600 i normalnie odpalił . Zainstalowałem wtedy sterowniki do niego i po ponownym uruchomieniu komputera, zaczęło się dziać to o czym napisałem w temacie.

damib
komentarz
komentarz

Dość kiepski masz zasilacz i często awaryjny... radził bym sprawdzić na innym zasilaczu

butcherr91
komentarz
komentarz

Ale wg mnie to nie jest wina zasilacza, ale zarazem nie wiem czego. Może ktoś miał podobny problem kiedyś?

Prosił bym o pomoc.

damib
komentarz
komentarz

Nie dowiesz się dopóki nie sprawdzisz na markowym zasilaczu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.