x-kom hosting

Zmiana karty graficznej z 8600gt.

pawelec942
utworzono
utworzono

Witam chciałbym wymienić karte graficzna obecnie posiadam gf palit 8600gt

Konfig sprzetu:

procesor c2d e6550

plyta glowna gigabyte ga-p35-dsl3

pamiec kingmax 2x 1 gb

zasilacz chieftec 400w

Karta ma sluzyc glownie do gier i posłużyć spokojnie (obsugujac nowe gry) gdzies tak 2 lata. Budzet gdzies tak 500zł +/- 50 zł maks. Im taniej tym lepiej ;)

pawelec942
komentarz
komentarz

Wlasnie niedawno znalazlem na allegro tego radka za 439zł od matarvels czy oplaca sie od nich brac, czy lepiej od yego co podales a to sa chyba 2 identyczne wersje.

Jak patrzylem w testach to hd4830 jest minimalnie lepsze od 9800gt i lepiej sie kreci.

pawelec942
komentarz
komentarz

A co lepsze hd4830 podkrecony i tanszy o 70 zł / 100 zł czy hd4850 ? Tak żeby przez co najmniej 2 lata pochodziło, co bedzie bardziej oplacalne?

W testachh jak patrzylem to hd4830 jest minimalnie slabszy od hd4850 wiec nie wiem co wybrac czy moze jakis 9800gt moze swoja opina podziela sie tutaj uzytkownicy tych kart, mialbym latwiejszy wybor ;)

Czy moze lepiej poczekac z zakupem do lipca jak czytalem na forum to bedzie wtedy taniej i moze lepszy model w tej cenie upoluje?

qwertyzax
komentarz
komentarz

Zwyklego Palita bym nie bral, bo to suszarka jest.

drigiti
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.allegro.pl/item571913590_gainwa...t_625_1986.html To może tego radka hd 4850 od gainwarda ? I pozatym z tego wszystkiego najlepiej w testach wychodzi.

A co lepsze hd4830 podkrecony i tanszy o 70 zł / 100 zł czy hd4850 ? Tak żeby przez co najmniej 2 lata pochodziło, co bedzie bardziej oplacalne?

W testachh jak patrzylem to hd4830 jest minimalnie slabszy od hd4850 wiec nie wiem co wybrac czy moze jakis 9800gt moze swoja opina podziela sie tutaj uzytkownicy tych kart, mialbym latwiejszy wybor ;)

Czy moze lepiej poczekac z zakupem do lipca jak czytalem na forum to bedzie wtedy taniej i moze lepszy model w tej cenie upoluje?

No tak ale tego hd 4850 tez mozesz podkrecic .... Na 2 kompie akurat osobiście mam tego radka hd4850 od 2 tyg i chodzi wysmienicie w grach powyzej rozdzielczosci 1024x768 ;)

Machur
komentarz
komentarz (edytowane)
grach powyzej rozdzielczosci 1024x768

no rozdzielczość zabójcza:D

bierz 4850 a jak wolisz taniej to ja jednak bardziej skłaniałbym sie do 9800gt gdyz jest on chłodniejszy, no i mniej problemow z geforcem zawsze;)

kokos123
komentarz
komentarz

Fan boyom stop! (bez urazy :))

>>TU<< masz temat o wydajności tych dwóch kart.

Oczywiście jeśli możesz brać hd4850 to się nawet nie zastanawiaj, ten radek pokonuje 9800gtx+.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.