x-kom hosting

Czy ten Radek HD4870X2 jest dobry ?

Gość
utworzono
utworzono

Siamnko ! Znajomy ma do sprzedania tanio ta karte graficzną , czy jest dobra : MSI R4870X2-T2D2G-OC Radeon HD4870X2 2048MB DDR5 HDTV/2xDVI PCI-E OC . Wiem , że ogólnie jest Ok , ale czy na tle innych HD4870X2 godnie sie prezentuje , chyba ma OC , jak tak to jakie , bo nie moge nigdzie znależć ?

Ogólnie jest Ok , co wy o niej sądzicie ? Piszcie swoje wszystkie uwagi .

Z góry Dzięki !

Czabi
komentarz
komentarz

Jeżeli jest w dobrej cenie to ja bym brał, tylko musisz pamiętac że dosyc mocno sie grzeje.

Dracoo
komentarz
komentarz

A za ile chce ją sprzedać ?

Gość
komentarz
komentarz

Używał ją tydzien i chce ok. 1000 zł !

Dracoo
komentarz
komentarz

To bierz i się nie zastanawiaj (ale żeby Ci dał gware na nią)

Czabi
komentarz
komentarz
Używał ją tydzien i chce ok. 1000 zł !

Bardzo dobra oferta. kupuj ja

Gość
komentarz
komentarz

Dobra chyba kupie , a ona jest podkręcona ? Jak sie prezenntuje na tle innych radków HD4870X2 ?

qnick
komentarz
komentarz

Sam bym za tyle kupił :)

Dracoo
komentarz
komentarz

No jest trochę podkręcona, rdzeń z 750@780MHz

tomekk600
komentarz
komentarz (edytowane)
Używał ją tydzien i chce ok. 1000 zł !

ja bym go do siebie do domu zaprowadził i wcisnął kase. nawet jak ci nie bedzie pasoac lub podobac sie to mozesz ja spokojnie drozej sprzedac

a mozna wiedziec co twój kolega kupuje ze taka karte sprzedaje?? bo narazie lepszych nie ma chyba ze gtx295 ale wymieniac i tak się nie opłaca..

Gość
komentarz
komentarz

On sprzedaje kompa na części , bo kupił w niedawno , ale nie uzywa kompa , bo nie ma czasu !

expower
komentarz
komentarz (edytowane)

Kupił kompa i od razu odsprzedaje, bo nie ma czasu?! Wiesz zanim kupisz to sprawdź tą kartę czy nie jest popsuta.

tomekk600
komentarz
komentarz

????????????????//

sory nie kminie tego

znam jedna osobe o stanie majątkowym: "tato komputer sie zawiesił! ! - nie denerwuj sie jutro kupimy nowy" ale nawet on nie kupił by kompa z karta za prawie 2 kawałki po to by go po kilku dniach sprzedać stwierdzając nie mam czasu. dla mnie to brzmi jak bajka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.