x-kom hosting

Wyłączenie zintegrowanej grafiki

user1234
utworzono
utworzono

Chciałem do starego komputera włożyć grafikę na agp ale najpierw trzeba wyłączyć zintegrowaną.

Nie mogę sobie z tym poradzić. W załączniku jest instrukcja obsługi do płyty głównej. Proszę o pomoc co przestawić w BIOSie żeby włączyć agp.

p6ieat.PDF

p6ieat.PDF

vaxtor
komentarz
komentarz

W Biosie powinieneś miec opcję w stylu primary graphic zmieniasz z onboard na agp dajesz F10 i powinno śmigać

user1234
komentarz
komentarz

Takiej opcji w BIOSie nie mam. Wszystkie opcje są opisane w instrukcji obsługi.

vaxtor
komentarz
komentarz

Proszę

11.JPG

post-3335-1237232850_thumb.jpg

user1234
komentarz
komentarz

Nie ma do wyboru VGA. Są tylko : CGA 40, CGA 80 i MONO ale jak ustawiam na którąkolwik z nich to po restarcie z powrotem ustawia sie na EGA/VGA.

dawid11113
komentarz
komentarz

a zapisujesz ustawienia?

user1234
komentarz
komentarz

Tak, zapisuje.

vaxtor
komentarz
komentarz
Tak, zapisuje.

skoro zapisujesz ustawienia i jesteś pewien że karta graficzna na vga jest podłączoną łącznie z kablem sygnałowym i dalej nic to jedyne co przychodzi mi do głowy to wyczerpana bateria dlatego nie trzyma ustawień Biosa i zmienia automatycznei na default

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.