x-kom hosting

Pomóżcie sie zdecydować na obudowę :)

Telefkon
utworzono
utworzono

Rozglądałem się po forum i widzę, że polecacie obudowy cooler master elite 3xx ale chodzi o to że ich wygląd nie bardzo do mnie przemawia. Szukam obudowy do

~150 zł +/- 20 zł. Podoba mi się I-box Piano 6690 i ma z przodu wiatrak to dolożyć tylni i może nie będzie tak źle jak sądzicie? [ma jeszcze wiatrak na lewym panelu to razem by było 3]. Nie wiem też czy do takiej budy potrzebne jest jakies niestandardowe chłodzenie [C2D 8400 [box], 4850 od gainwarda GS, 4 gb ramu od OCZ, mis p45 neo-f i chief 450] więc myśle ze ten i-box by wystarczył. Pomóżcie

Gość
komentarz
komentarz

Obudowa i-box to shit. Nie warto jej kupować ;)

Telefkon
komentarz
komentarz

to jaką wybrać? chyba są jeszcze jakies inne fajne i dobre obudowy do 170 zł oprócz CM elite o.Oa ta i-box to dlaczego jest zła? ze złego materiału jest wykonana?

dodam, że nie będę robił OC

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Za tą cenę najlepszym wyborem będzie Cooler Master Elite 33* ;)

Z tej serii brałbym 330 ;)

Zauważyłem że nie chcesz CM więc sorry ;)

Może: KLIK

casion
komentarz
komentarz

Tak ten i-box jest zrobiony z cienkich ostrych blach, jest słabo wykonany . W tym przedziale cenowym Sharkoon lub Cooler Master . Chyba że dołożysz do Anteca 300 .

webber
komentarz
komentarz

Apuls Qubic? Możesz szukać jakiegoś Chiefteca w tej cenie, z innych marek: Sunbeam albo Thermaltake, np Mambo:

http://www.allegro.pl/item578729522_obudow...t_promocja.html

Nie warto pchać się w Iboxa za tą kwotę.

Telefkon
komentarz
komentarz

antec 300 jak dla mnie za drogi ;) poszukam obudów tych marek co wymienił kolega

a ta thermaltake mambo bedzie miała wystarczajace chłodzenie do mojego zestawu??

webber
komentarz
komentarz

http://www.techpowerup.com/reviews/Thermaltake/Mambo/3.html

Mambo ma, zdaje się, 1x120mm front + 1x120mm rear, ewentualnie na bok - czyli raczej standard w tym przedziale cenowym. Moim zdaniem wentyli nigdy za wiele, ale te 2 wystarczą do zapewnienia podstawowego obiegu powietrza, tym bardziej, jeżeli nie będzie żadnego OC - komp pocić się nie będzie. A i wykonanie całej budy będzie stać na lepszym poziomie niż w przypadku iboxa.

Telefkon
komentarz
komentarz

Hmm już sam nie wiem. Chyba jednak zdecyduję się na te cooler master elite 3xx w końcu wygląd to drugoplanowa rzecz liczy się jakość.

webber
komentarz
komentarz

Nie pożałujesz, dobre budy. Ewentualnie, jeżeli zależy Ci na jak najlepszym wychłodzeniu, możesz wziąć pod uwagę jeszcze ją:

http://www.cooling.pl/sunbeam-freezing-sto...ukt,414088.html

Telefkon
komentarz
komentarz

jeszcze jedna mi wpadła w oko, co powiecie o tej? może być czy też shit? KLIK

webber
komentarz
komentarz

Cieniutkie blachy :( Porażka absolutna toto nie jest, ja jednak zdecydowałbym się na coś pewniejszego.

Telefkon
komentarz
komentarz

powiedz mi jaka jest optymalna grubość blach to będę miał czym sie sugerowac :D

webber
komentarz
komentarz

Szczerze? Nie wiem, w każdym razie słyszałem sporo narzekań na temat blach w Shinobi, utrudniają montaż, buda łatwiej przenosi wszelkie wibracje.

Na allegro jest używany A300 za 180zł:

http://www.allegro.pl/item584283534_antec_...zja_krakow.html

Ma wszystko, czego potrzebujesz, warto się zastanowić.

Gość
komentarz
komentarz
powiedz mi jaka jest optymalna grubość blach

0,8mm

Telefkon
komentarz
komentarz (edytowane)

wszytsko fajnie tylko ja będę obudowe kupował za 4 miechy gdzies :P a do tego czasu to mysle ze te co teraz kosztuja z 250 zł spadna do mojej półki cenowej :D [oby]

Gość
komentarz
komentarz
wszytsko fajnie tylko ja będę obudowe kupował za 4 miechy gdzies :P

No t po co teraz założyłeś temat?... :huh:

Za 4 miesiące Antec 300 może kosztować 170zł :)

Telefkon
komentarz
komentarz

zalozylem temat teraz bo chcem wiedziec ile odlozyc i mniej wiecej sie zorietowac w temacie :P

Gość
komentarz
komentarz
zalozylem temat teraz bo chcem wiedziec ile odlozyc i mniej wiecej sie zorietowac w temacie :P

Zorientujesz się w temacie za 4 miesiące :P

Przypadkowo dałem ci "pomógł" :lol:

Telefkon
komentarz
komentarz (edytowane)

właśnie widze lol

Zorientujesz się w temacie za 4 miesiące

ale wtedy już będę wiedział o czym gadać bo teraz dopiero wiem oco chodzi <_<

6frans6
komentarz
komentarz

http://www.kupujemy.pl/harry-bez-cena-sklep.html

Ja mam taką i nie narzekam , z tyłu mam zamontowany dodatkowy wiatrak, i procesor p4 na boxowym chłodzeniu w stresie nie więcej jak 50 celcjusza :)

Telefkon
komentarz
komentarz

dosyc ciekawa ale jak mial bym wybierac miedzy ta a elite 33x to raczej wybrał bym 33x

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.