x-kom hosting

Słabe OC

JaCube
utworzono
utworzono (edytowane)

Elo, teraz mam podkręcone na @660 i @1060, chodzi stabilnie, ale jak podnoszę już jedno albo drugie o 10MHz, to w ATI Tray Tools w teście pojawia się po 1 albo 3 artefakty. Coś chyba cienko ta karta się kręci? Mam standardowe chłodzenie, ale da się coś jeszcze z niej wycisnąć? I powiedzcie czy od MSI są dobre karty? Jak mi doradzano przed kupnem, ostrzegali tylko przed kartami Gigabyte i Palita jedno slotowego.

Cold
komentarz
komentarz

Pality to raczej dobre karty. A co do samej karty to może masz słabszy model.

Gość
komentarz
komentarz

A jak podniesiesz 10mhz wiecej to w grach masz atrefakty?

JaCube
komentarz
komentarz (edytowane)

W grach to nie wiem, testowałem tylko w ATT i testuje teraz Video Card Stability Test, jak narazie wszystko gra

Gość
komentarz
komentarz

Zobacz w grach, bo chyba nie grasz w render test w ATT? :P

JaCube
komentarz
komentarz (edytowane)

Hehe, ale czytałem, że jak występują artefakty to znaczy, że karta ma już dość i już lepiej nie kręcić dalej. Tak po za tym to się pomyliłem, pamięć mogę kręcić do 1060, ale taktowanie rdzenia idzie dalej. I mam pytanie, czy podkręcanie taktowania rdzenia i pamięci musi iść równolegle, czy mogę se teraz kręcić sam rdzeń i zostawić w spokoju taktowanie pamięci? I czy karty od MSI są dobre?

Gość
komentarz
komentarz
czy podkręcanie taktowania rdzenia i pamięci musi iść równolegle, czy mogę se teraz kręcić sam rdzeń i zostawić w spokoju taktowanie pamięci?

Nie musi iść równolegle.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.