x-kom hosting

Nadpisywanie płyt CD - R

Kinqua
utworzono
utworzono

HEJ wkurza mnie jedna rzecz w nero bo nie chce mi płyt CD - R nadpisać, a ostatnio jedna nadpisała ... jak to zrobić żeby wszystkie dalo się nadpisać? bo mam jakieś dziadostwa ponagrywane...i chce zastąpić to czymś przydatnym!

Qniooo
komentarz
komentarz

Przy pierwszym nagrywaniu płyty zaznaczasz "wielosesyjność". Wtedy będziesz mogła dogrywać rzeczy w późniejszym czasie.

piku
komentarz
komentarz

Czy moze chodzi Ci o overburning? Nie każdą płytę w ten sposób nadpiszesz - to już loteria. Jedną się da bez problemu, innej nawet tej samej marki już nie.

Kinqua
komentarz
komentarz

chodzi o to z enp nagralam cos na plyte i juz mi to nie potrzebne to nagram na tej plycie cos innego a to pierwsze zniknie bo zostanie nadpisane przez to drugie ;)

Qniooo
komentarz
komentarz

Do tego potrzebujesz płyty CD-RW. Na zwykłej CD-R taka magia Ci się nie uda :P.

Kinqua
komentarz
komentarz

jak to jak mi sie udała wczoraj!!!!!!!

dar55
komentarz
komentarz

jak to jak mi sie udała wczoraj!!!!!!!
poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/CD-R ;)
piku
komentarz
komentarz

Mogło Ci się zdawać, jeśli miałeś płytkę wielosesyjną, skasowałeś z niej pliki w Nero i nagrałeś coś tam jeszcze - de facto nowe dane zostały nagrane, stare wciąż tam są, zostały skasowane tylko z tablicy zawartości płyty, dlatego ich nie widac. Do normalnego kasowania i ponownego nagrywania służą płytki CD-RW.

  • Dobra wypowiedź 1
Kinqua
komentarz
komentarz

ehhh ale miejsce bylo cale zajęte a nagrałam to i tamte sie skasowały ( przeciez jak by tamte pliki byly na tej plytce to by pękła )

Qniooo
komentarz
komentarz
( przeciez jak by tamte pliki byly na tej plytce to by pękła )

1. Nie pękła by, tylko zapis by się nie powiódł ;)

2. Skoro tak się upierasz, to na pewno nie była CD-RW?

Kinqua
komentarz
komentarz

niee to byl normalnie CD rom tylko dawniej wszytskie dalo sie nadpisac a teraz tylko jedna mi sie udalo ;(

Superyaa
komentarz
komentarz

No mi też się kiedyś jakoś udało nadpisać zwykłą, no ale to był błąd - zresztą nie funkcjonowała najlepiej :D

Kinqua
komentarz
komentarz

mi natomiast funkcionują idealnie!

piku
komentarz
komentarz

A zrób foty i nam pokaż ;]

Darekx
komentarz
komentarz
przeciez jak by tamte pliki byly na tej plytce to by pękła

:D czemu?

  • 3 lata później...
HOHO!
komentarz
komentarz

Da sie! Nero, utwórz CD z danymi, usuwasz stare pliki, wpieprzasz nowe i bierzesz burn. Mi to działa, ale jak masz całe miejsce na płytce zajęte to nie da rady, bo za każdym razem takie coś dodaje około 15MB jeśli się nie mylę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.