x-kom hosting

Pomoc ktora karte wybrac?

reptile27
utworzono
utworzono

Witam wlasnie skladam sobie kompa z prockiem i7 920, 6gb ramu , monitorem 27" i plyta asus p6t v2 i moje pytanie jest ktora karte wybrac gtx 285 czy 295 ? Oprocz grania oczywiscie komputer bedzie mi sluzyl do obrabiania zdjec i video wiec wedlug was ktora sie bardziej nadaje kupic pod moje wymagania? Prosze o pomoc? Rozdzielczosc w ktorej bede chcial ( grac) pracowac to 1920 x 1200.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja na twoim miejsci bym kupil albo GTX 285 bo mam wieksze taktowania i w niektorych grach lepiej sie spisuje niz GTX 295 albo kupic 2 x GTX 260 i polączyć w SLI bo bedzie taniej

Myśle ze lepiej teraz kupić jednego GTX 260 bo pod koniec roku wyjdzie karta NVIDII w 40 nm i z obsluga DirectX 11. Teraz zaoszczedzisz cos dozbierasz a potem kupisz zaje***** karte. A na ten moment to nie ma co kupować lepszej bo i tak ci naraze GTX 260 wystarczy.

a22rtek
komentarz
komentarz
Ja na twoim miejsci bym kupil albo GTX 285 bo mam wieksze taktowania i w niektorych grach lepiej sie spisuje niz GTX 295 albo kupic 2 x GTX 260 i polączyć w SLI bo bedzie taniej

Myśle ze lepiej teraz kupić jednego GTX 260 bo pod koniec roku wyjdzie karta NVIDII w 40 nm i z obsluga DirectX 11. Teraz zaoszczedzisz cos dozbierasz a potem kupisz zaje***** karte. A na ten moment to nie ma co kupować lepszej bo i tak ci naraze GTX 260 wystarczy.

Też tak uważam bo już w przyszlym roku albo nawet pod koniec tego ma wyjść karta GTX 330 i GTX 380 to lepiej poczekać i dozbierać ;)

Telefkon
komentarz
komentarz

Ci wyżej mają rację bierz 260 a za ok rok sprzedaz i kupisz cos lepszego bo teraz się wykosztujesz na 285 albo 260x2 a i tak na wydajności nie wiele jest różnicy :)

Czabi
komentarz
komentarz

A ja uważam że skoro masz pieniądze (wnioskuje ze masz po sprzecie ktory podałes) to bierz 295 GTX. W grach w rozdzielczosci 1920x1200 ta karta sprawuje sie najlepiej a i w obrabianiu zdjęc sie sprawdzi. Nie napalałbym sie na tego DirectXa 11 bo i tak bardzo mało gier korzysta z DX10 a co dopiero z DX11.

cod3r
komentarz
komentarz

Lepiej uzbierać kase i po wakacjach kupic nowa grafe z obsługą DX11 :) na nowego windowsa 7 =] kupic Gtx295/285 i nie bedziesz miał obsługi dx11

Czabi
komentarz
komentarz

Tylko że windows 7 nie bedzie obslugiwal DX 11

piter00711
komentarz
komentarz

Gdzie wy tam w przyszłość patrzycie, niech poczeka na nową serie GTXów 3xx ? I niech wtedy wybierze bo nie ma chyba sensu kupować pierwszej karty z obsługą DX11.

Gość
komentarz
komentarz
Tylko że windows 7 nie bedzie obslugiwal DX 11

Jak nie jak tak :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.