x-kom hosting

I-BOX 400W SFAN CE+PFC 24PIN 12cm/FAN

misiekxd
utworzono
utworzono

Witam mam ten zasilacz od miesiąca i działa bardzo dobrze.Mam zamiar zmienic płyte główna na Asrock A770Crossfire oraz procesor na AMD Athlon 64 X2 7750.Czy ten zasilacz pociągnie ten sprzęt??

Z góry dzieki

Gość
komentarz
komentarz

Z tymi zasilaczami nigdy nic nie wiadomo ;)

mis456
komentarz
komentarz

Beznadzieja, lepiej kup coś firmowego

maxsp2
komentarz
komentarz

A wiec wszytko fajnie podales plyte i procka a jaka grafa do tego ?

i-box -maja na swoje miejsce na czarnej liscie ... wiec jak chcesz spac spokojnie to warto dolozyc imiec spokój.

Najtaniej to mode com MC 350..ok120

Mozesz tez zobaczyc takie cos jak PENTAGRAM 430

BlackRaven
komentarz
komentarz

Witam mam ten zasilacz od miesiąca i działa bardzo dobrze.
Skąd wiesz, sprawdzałeś miernikiem? ;>
Mag Magik
komentarz
komentarz
Skąd wiesz, sprawdzałeś miernikiem?

Tylko, że I-Box i podobne to oficjalnie nie są nawet zasialcze, nie podchodzą pod patenty stosowane w dobrych konstrukcjach, przeważnie po kilku miesiącach materiał w tych "PSU" jest mocno zdezelowany, awaryjność jest mocno zwiększona. Nawet jeśli się od razu nie spali to po cichu niszczy najczęściej dysk, grafikę i płytę. Po dłuższym używaniu nawet jak zmienisz, płyta może mieć mikropęknięcia, nadszarpniętą kondycję na kondensatorach, a dysk badsektory lub parametry 10letniego dysku po roku używania. Najgorsze, że każdy sugeruje się nie tym to innym programem pokazującym napięcia..od tego jest miernik, bo te programy pokazują średnie wyniki napięć a tutaj 0.01V jest ważne! Cena markowego zasilacza prędzej czy później i tak się zwraca, im wyższy współczynnik efektywności tym niższe rachunki za prąd, które można zauważyć w okresie jednego roku. Cisza to pierwszy sprzyjający czynnik, przy takim i-box'ie czy innym tracer'ze w większości trudno o dogodną pracę. "I-Box to spalacze nie zasilacze." :P

I nie kupuje psa, który na mnie szczeka!

marcinx26
komentarz
komentarz

mam u siotry

głośny ... i chodzi na starym celeronie , karcie rivie 64 , i dysku 10 gb :) do innego sprzętu dałbym się go dać :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.