x-kom hosting

Restartowanie komputera.

lelumpolelumxd
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem,a mianowicie podczas ogladania filmow i grania po pewnym czasie resetuje mi sie komputer , raz po 10 sekundach,raz po kilku minutach..

W all player,media player,Crystal Player itd. Jedynie w DivX player filmy dzialaja,ale niestety w nim nie idzie otwierac napisow. Pytałam juz wielu osob to odpowiedzi byly przerozne ,ze mam wymienic zasilacz,ze mam wymienic listwe ,ze mam wirusa ( skanowalam komputer 4 roznymi antywirusami). Była bym wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam i z gory dziekuje. ( nie za bardzo wiem gdzie ten temat umiescic jesli zle to zrobilam to przepraszam)

Gość
komentarz
komentarz

Napisz swoją konfigurację sprzętową wraz z zasilaczem (marka i moc podana w Wattach ;) )

lelumpolelumxd
komentarz
komentarz

MODEL FEEL 300 ATX

300 W

Gość
komentarz
komentarz

Słabiutki zasilacz.

W 99% on może być przyczyną restartowania komputera.

lelumpolelumxd
komentarz
komentarz

Tez tak wlasnie myslalam,ale w takim razie dlaczego na tym divx player filmy dziala super i raz sie resetuje a raz sie nie resetuje.:o

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Najtańszym kosztem zasilacza by byl mode com ale MC 350W..(ok120)

A moze tak byc ze jek nie uzywasz cd rom lub dvd to napicie jest na minimalnej granicy i trzyma... ale to tylko przypuszczenie ...

Dobrym jest tez polecany PENTAGRAM 430.

Nie koniecznie trzeba miec takie zasilacze jak podasz cala konfuguracje to pewnie cicha markowa 300 wystarczy ..

lelumpolelumxd
komentarz
komentarz

nie uzywam cd-rom'u filmy wszystkie mam na dysku

6frans6
komentarz
komentarz

Ja ci polecam Pentegram 460

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Ja ci polecam Pentegram 460

A ja polecam Corsair'a 1000W... :huh:

ModeCom MC 350W wystarczy do tego zestawu z bardzo dużym zapasem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.