x-kom hosting

PC Check - LCD TEST -> Failed

Gabors
utworzono
utworzono

Czesc.

Ostatnio mam problemy z moim laptopem( MSI VR 610) a mianowicie:

Podczas uruchamiania wyskakują mi różnego rodzaju blue screeny a także różne kolorowo ekranowe efekty jak paski itp.

Paski wyskakują często przed wyborem so. Np teraz wyskoczyły mi jeszcze zanim pojawiło mi się okno powitalne płyty głównej.

Z tego też powodu myślałem że to problem z grafiką. Testowałem wszystko co się da jedynym problemem było nie przechodzenie LCD TEST-u w programie PC Check.

Chciałem się zapytać co to za test i czego on dotyczy ? Czy miał prawo nie przejść bo np. funkcja jest nieobsługiwana..

Ponadto laptop został wysłany do serwisu(juz drugi raz - za pierwszym zrobili upgrade biosu co ja też robiłem) gdzie wymieniono płytę główną wraz z zintegrowaną grafiką.. Po powrocie laptopa objawy identyczne jak przed wysłaniem.. Co może być problemem ?

Proszę o pomoc :)

Machur
komentarz
komentarz

to wyslij jeszcze raz skoro jest na gwarancji i powiedz ze problem sie powtarza caly czas. btw. jak mogli wyslac Ci nie działajacego laptopa? czemu go przyjołes skoro nie działa tak jak powinien

  • 1 miesiąc później...
Gabors
komentarz
komentarz (edytowane)

pomoże ktoś ? :>

Machur: to jest gwarancja door to door. Jak odbierzesz to się dowiesz czy działa czy nie... Zwłaszcza przy problemach ukrytych tak jak u mnie gdzie trzeba chwile posiedzieć na sprzęcie żeby sie zorientować że nie trybi .. Wysłałem laptopa jeszcze raz wrócił - dalej to samo ..

Wiec chciałbym się skupić na identyfikacji problemu.. w ostatniej naprawie wymieniono dysk :>

efekt jest taki: podczas startu komputera przed oknem powitalnym płyty głównej - występuje różnie jak padnie czasami działa ok , a czasami jak poniżej :

dsc08016ah.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.