x-kom hosting

Deamon Tools

Michal1234r2
utworzono
utworzono

Zainstalowalem deamon tools i jak chce go użyć to pisze że jest brak nośnika

co trzeba zrobić żeby był jakiś nośnik

Ebola
komentarz
komentarz

PPM / Wirtualny CD\DVD-ROM / i masz zamontuj obraz, wybierasz to co chcesz odpalic i musi dzialac.... :)

Michal1234r2
komentarz
komentarz

wchodze w ten folder a on jest pusty

a jak wchodze z pulpitu to sa w nim pliki instalacyjne

Martyn
komentarz
komentarz
ten folder a on jest pusty

Musisz mu wskazać obraz jaki chcesz uruchomić

Michal1234r2
komentarz
komentarz

to moze ja inaczej powiem sciagnolem gre do ktorej potrzebny jest cd z gra do instalacji ten program moze mi pomoc w odtworzeniu tego dysku jeski tak to jak to zrobić

Martyn
komentarz
komentarz

To już chyba piractwo

Michal1234r2
komentarz
komentarz

cal o diuty1 legalnie z cvr.pl bez plyty nie chce odpolic

Martyn
komentarz
komentarz

Gra jest spakowana?

Jakie ma rozszerzenie?

Michal1234r2
komentarz
komentarz

spakowana nie ma rozszezeń

Martyn
komentarz
komentarz

TO wypakuj np WinRarem a następnie zastosuj to co napisał Kentsfield

Welcha
komentarz
komentarz

ja czasami miałem tak z demonem, że jeżeli nie widzi ci plików w folderze z grą, tzn nie ma tam rozszerzenia które mógłby wykorzystać deamon. Spróbuj wybrać w tym folderze opcje wszystkie pliki i wybierz ten którym uruchamia się grę. Mi to pomogło kiedyś z Warcraftem 3 (mam też legala bawilem sie tylko w zakład z kolegą że odpale :) )

Michal1234r2
komentarz
komentarz
ja czasami miałem tak z demonem, że jeżeli nie widzi ci plików w folderze z grą, tzn nie ma tam rozszerzenia które mógłby wykorzystać deamon. Spróbuj wybrać w tym folderze opcje wszystkie pliki i wybierz ten którym uruchamia się grę. Mi to pomogło kiedyś z Warcraftem 3 (mam też legala bawilem sie tylko w zakład z kolegą że odpale :) )

ja mam pusty folder i nie mam opcji wszystkie pliki moze zle szukam moglby mi ktos powiedziec gdzie to znalezc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.