x-kom hosting

Jaka Grafa do 800 zł ? Pomocy ?

wolomo
utworzono
utworzono

Witam

Interesuje mnie kupno nowej karty graficznej . Interesowało by mnie cos co pozwoli mi w spokoju grać w gierki i do róznych innych multimediów .

INteresują mnie karty w pzredziale do 800 zł może troszke wiecej . Moje oko zwrociła karta graficzna Gainward GeForce GTS 250 1024MB DDR3 /256bit/ HDTV 2xDVI

, CZy to dobra karta ? , polecice Mi ją czy moze odradzicie , a Jesli tak to dlaczego ? , Podajcie jakies inne propozycje , jestem na nie otwarty . Pozdrawiam

a22rtek
komentarz
komentarz (edytowane)

Za 900 zł albo nawet taniej powinienes kupić już tą kartę GeForce GTX 260 896MB DDR3 PCI-E 2.0

Ale ta co ty wybraleś to też bardzo dobra karta ;P

Bierz którą chcesz obie są dobre ale GTX 260 jest minimalnie lepsza ;D

wolomo
komentarz
komentarz

ok rozumiem , to moze w woli porozumienia . Lepsze bedzie : Gigabyte GeForce GTS 250 Zalman 1024MB DDR3 /256bit/ HDTV 2xDVI . Tamto w sklepie kosztuje 1000 zł , rczej mnie na to nie stać . to jest to jest chyba to samo co napsiałem na gorze , tylko ze firma inna ?

DR_DRE
komentarz
komentarz

ja tam bym brał 4870 512 świetne osiągi i dobra cena ;]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Gigabyte GeForce GTS 250 Zalman 1024MB DDR3 /256bit/ HDTV 2xDVI

z tego co pamietam to jest ~ 9800GTX+

najlepszym wyborem jest http://www.allegro.pl/item574706320_512mb_...600_750mhz.html ;) - jest lepszy od GTX260 (dopiero GTX260 216 go przebija ;))

wolomo
komentarz
komentarz (edytowane)

i ten raderon bedzie lepszy od co podałem wyzej ? jedno słowo tak cyz nie ?:D

DR_DRE
komentarz
komentarz

tak, jak nie wierzysz popatrz na testy ;] to ze tamta ma 1gb nie oznacza że jest lepsza

wolomo
komentarz
komentarz

Ok dziekuje , bedzie rederon . Temat do zamkniecia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.