x-kom hosting

[Rozwiązany] Problem po zmianie karty graficznej - nie można się zalogować do systemu

michal76
utworzono
utworzono

Witam.

Mam spory problem z nową kartą graficzną.Może ktoś z Was bedzie w stanie mi pomóc.Ale od początku.

1. Zakupiłem nową kartę ATI RADEON X1650 PRO (512MB).

2. Wyjąłem starą grafikę ATI RADEON 9200 (128MB)

3. Włożyłem nową, uruchomiłem komputer i....zamiast normalnego widoku na ekranie pojawiły mi się kolorowe paski.

Nawet nie mogę się zalogować bo nic nie widać.Gdy z powrotem wracam na starą grafikę wszystko jest ok.

Czy może to być problem,że moja płyta IBM 819375G nie obsługuje takiej karty?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

//tytuł tematu formułujemy konkretnie!

//BlackRaven

BlackRaven
komentarz
komentarz

Wywaliłeś stare sterowniki przed zainstalowaniem nowej karty? W trybie awaryjnym da się wejść do systemu? Podaj pełną konfigurację kompa, w tym zasilacz.

michal76
komentarz
komentarz
Wywaliłeś stare sterowniki przed zainstalowaniem nowej karty? W trybie awaryjnym da się wejść do systemu? Podaj pełną konfigurację kompa, w tym zasilacz.

Problem w tym,że jak włożyłem nową kartę to mam od momentu ładowania się kompa cały ekran w kolorowych pionowych paskach

Starych sterowników nie odinstalowałem.Spróbuje to zrobić.

Mój komputer to: płyta IBM 819375G, PIV 2,6, 1G RAM, zasilacz HIPRO HP A2307F3P.

Odinstalowałem stare sterowniki i dalej to samo :(

Może karta jest zepsuta...?Ale to nowa sztuka z pudełka,wczoraj zakupiona w sklepie.

DR_DRE
komentarz
komentarz

miałem podobny problem miałem radeona 9600 (128mb i 128bit) kupiłem do tego palita 7600 (512/256) miałem agp 4 na płycie a o dziwo radeon który był przeznaczony (tzn na pudełku pisało) agp x8 chodził przez jakiś czas aż mi się zachciało zmieniac a gdy włożyłem nowiusieńkiego palita z napisem na pudle agp x4/x8 też jakieś artefakty i w pulpicie i w grach ;/ męczyłem się 2 dni nie wiedziałem ocb oddałem kompa do sklepu co kartę brałem i oni nawet nie wiedzieli co z tym jest i włożyli mi słabszą i działała ;|

michal76
komentarz
komentarz

Już karta śmiga :)

Problem tkwił w zasilaniu karty...Włókno w kablu zasilającym grafikę było przerwane.Wymieniłem na nowy kabel i działa wszystko. ok.

Dziekuję wszystkim za zainteresowanie się tematem.

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.