x-kom hosting

Błędy w wyświetlaniu obrazu na 8800GTS

stachos
utworzono
utworzono

witam! mam problem z karta gf 8800gts. wlozylem ja do kompa, podlaczylem wszystko jak nalezy, wlaczylem kompa sciagnalem stery ze strony nvidii, zainstalowalem i po restarcie kompa w momencie ladowania windowsa monitor jakby sie zawiesil. nie chodzi o to ze przestal odpowiadac tylko wyswietlal mi jakies szlaczki tak jakby byl to jakis blad. i chcialbym dowiedziec sie czy jest to wina karty czy sterownikow?

pozdrawiam! i czekam na szybka odpowiedz!

klikszen
komentarz
komentarz

mam to samo tylko u mnie po kilku restartach sie wlacza normalnie xd. masz zapewne pemieci na karcie uszkodzone radze wyslac na gwaracnje, ja tez musze tylko nigdy czasu nie mam

stachos
komentarz
komentarz

niestety nie jest juz ona na gwarancji ;) naprawa w serwisie moze byc droga?

qwertyzax
komentarz
komentarz

Podpiales dodatkowe zasilanie?

stachos
komentarz
komentarz

tak. podlaczylem do dwoch 4pin. molexow

falcon1984
komentarz
komentarz

Napisz coś więcej: jakiej firmy jest karta, jakie ma chłodzenie (daj fotkę), jakie temp., czy zakurzona. To jest stary GTS z 320MB pamięci czy nowy z 512MB ?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Podaj też pełną konfigurację sprzętową, w tym zasilacz. Stare sterowniki wywaliłeś przed instalacją nowych?

stachos
komentarz
komentarz (edytowane)

dokladnie nazywa sie

evga e-geforce 8800gts - ta stara wersja 320mb ddr3 320bit

chlodzenie: aktywne

zakurzona nie jest.

fotki wrzucilem tutaj:

http://img9.imageshack.us/gal.php?g=evga3.jpg

poprzednio mialem radeona hd2400 i przed wlozenie karty wywalilem wszystkie stery z nia zwiazane

moj komputer wyglada tak:

cpu: Intel dual core 1,8ghz (e2160)

plyta gl.: asus p5vd2

zasilacz: tagan tg400 u-33 400w (moj znajomy ma identyczny i smiga na nim GF 9600gt)

2gb ram, nagrywarka samsunga, dysk hitachi

falcon1984
komentarz
komentarz

A dałbyś radę zrobić screena/fotkę z tymi błędami w wyświetlaniu ?

Dobrze by bylo postawić Windowsa od nowa i dopiero wtedy jak będą dalej błędy to najprawdopodobniej karta ma uszkodzone pamięci

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ewentualnie pamięci możesz sprawdzić programem Video Memory Stress Test.

Gość
komentarz
komentarz

Wejdz do "trybu awaryjnego" i odinstaluj te stery DriverCleaner'em i zainstaluj je ponownie w normalnym trybie.

stachos
komentarz
komentarz

fotki wrzucilem tutaj:

http://img19.imageshack.us/gal.php?g=p1070272.jpg

zrobilem tak jak mowiliscie. wyrzucilem reszte sterow drivecleanerem i ten sam efekt,

Machur
komentarz
komentarz

:o przed instalacja sterownikow wszystko dobrze bylo?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.