x-kom hosting

Czy do ps3 mozna podłaczyc klawe i mysz ?

lukasz_bcn
utworzono
utworzono

Witam. Jak w temacie chcem sie zapytac czy do play station 3 mozna podlaczyc klawe i mysz i na nich grac . Z gory dzieki . pozdrawiam

NowakoV
komentarz
komentarz

Można, ale nie ma to sensu...

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Dlaczego nie ma sensu ?

NowakoV
komentarz
komentarz

1. Moim zdaniem padem się gra wygodniej, ale to tylko subiektywna opinia.

2. Myszka na ps3 nie działa idealnie... (taka zwykła)

3. A dedykowany sprzęt sporo kosztuje http://allegro.pl/item582230667_fragfx_fra...do_ps3_pad.html

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Czyli normalnej klawy na usb i myszy na usb nie da podlaczyc .

NowakoV
komentarz
komentarz

Da się, ale będzie chyba działać (mysz), tylko w przeglądrace, a klawiatura przy pisaniu wiadomości. Nie wiem jak to jest z grami. Jedyna gra obsługująca myszy+klawiature to UT3. Reszta chyba nie wspiera niestety. Ja ci tego nie sprawdzę, bo nie mam klawiatury i myszy na usb :P

djkraszinio
komentarz
komentarz

W grach klawka i myszka nie działają bo próbowałem jedynie to w przeglądarce i przy pisaniu jakiś wiadomości

Naxi
komentarz
komentarz
3. A dedykowany sprzęt sporo kosztuje http://allegro.pl/item582230667_fragfx_fra...do_ps3_pad.html

Przepraszam za ot i za podpięcie się pod temat kolegi ale mam pytanie: Czy Fragfx dobrze sie sprawdza? Teraz grając w Killzone2 mam pewne problemy z padem i celowaniem (prawie cały czas gram w Lost Planet i Call of Duty 4 na komputerze i myszka sprawdza się dużo lepiej w FPS według mnie). Czy ten zakup jest opłacalny?

NowakoV
komentarz
komentarz

Powiem ci tak: Jesli masz zbedne 300zl i ciezko ci grac na padzie to kupuj bez zastanowienia. Ja jednak na twoim miejscu kupilbym sobie dwie gry (najlepiej fpsy) i po prostu wycwiczyl sobie skilla na padzie - bedzie z tego wiekszy pozytek :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

frag fx jest jednym slowem kiepski

naprawde pozostawiajaca duzo do zyczenia czulosc i wygoda grania

djkraszinio
komentarz
komentarz

Ja też na początku nie mogłem się przyzwyczaić do sterowania pade w FPS ale po kilku sesjach coraz częściej idą headshoty :D

lukasz_bcn
komentarz
komentarz

Ale prosze tylko odpowiedziec na moje pytanko :] Czy mozna podlaczyc mysz i klawe do ps3 i mozna na tym grac . pozdro

djkraszinio
komentarz
komentarz

no to już odpowiedzieliśmy ze tylko w Unreal Tournament 3 działa myszka i klawka w innych grach nie działa

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Gra na padzie to cały urok konsoli ...

  • 2 miesiące później...
adasko887
komentarz
komentarz

Według mnie to nie jst klawiatura do grania, tylko do pisania wiadomości, taka jaka jest do Xboxa. :)

  • 1 rok później...
sklepgekon_pl
komentarz
komentarz

Do PS3 mozna bez problemu podpiac klawiature i mysz na USB tyle ze w zadnej grze poza Unreal Tournament nie beda one obslugiwane (mozesz ich za to uzywac we wbudowanej w soft PS3 przegladarce internetowej, w PS Home do chatu itp). Jest to celowe dzialanie tworcow gier, wiec jesli chcesz pograc na myszy w FPSy na PS3, jedynym wyjsciem bedzie zakup FragFX (koszt okolo 200-300zl).

  • 3 tygodnie później...
NowakoV
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"]Super fajnie. Tylko, że wszystko co napisałeś było już w postach ponad rok temu...
+20% za odkop i post nic nie wnoszący do tematu.[/color]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.