x-kom hosting

jaka grafika do p4

Michel122
utworzono
utworzono

witam. mam komputer z Pentiumem 4 2,8 ghz HT z pamiecia L2 2mb, 1 gb ramu i wlasnie mi sie przepalila grafika (geforce 5700 256 mb) nie wiem jakiego wyboru dokonac bo poprzednia grafika byla troche za slaba. wolalbymco s mocniejszego. co proponujecie geforce 7900gt, czy moze lepiej 8600, a mozewystarczy 6600?? gram przede wszystkim w gierki z 2006, 2007 roku, ale zalezy mi na jak najwyrzszej wydajnosci. nie wiem tylko czy procesor w pelni wykorzysta gf8600. pozdrawiami z gory dziekuje

czorny02
komentarz
komentarz

Qniooo Trochę się właśnie rozpędziłeś podając linki do tycj kart graficznych są to na złącze PCI-EXPRESS, a kolega potrzebuje kart na AGP, nie widziałem jeszcze FX5700 na PCI-e :P. Dobrym zakupem będzie GeForce 6600GT, przy okazji podaj resztę podzespołów komputera (płytkę, pamięci, zasilacz)

Qniooo
komentarz
komentarz

Widziałem nawet taki wynalazek jak GF 5300(!) na PCI-E, ale to są rodzynki :D. Pomyślałem, że skoro koleś rozpatruje zakup 8600, czy 7900 to ma PCI-E, bo nie widziałem jeszcze 8600 na AGP.

czorny02
komentarz
komentarz

Michel122: Podaj resztę podzespołów a szczególnie płytę i zasilacz w tedy coś się fajnego dobierze

Qniooo: Widziałem GeForce'a 5350 oraz 5750 na PCI-e, nie wiedziałem że także wymyślili coś takiego 5300 i 5700 na PCI-e dzięki za informacje :)

Lipton
komentarz
komentarz

Do P4 nic lepszego od 7600GT DDR3 bym nie wkładał szczególnie przy zegarach 2.8GHz.

Koszt takiej karty na AGP to około 250-300zł.

tomekk600
komentarz
komentarz
Do P4 nic lepszego od 7600GT DDR3 bym nie wkładał szczególnie przy zegarach 2.8GHz.

Koszt takiej karty na AGP to około 250-300zł.

ja bym brał 6800gt

Michel122
komentarz
komentarz (edytowane)

mam wejcie pcie. wiem ze to dziwne ale poprzednia karta nie byla zakupiona w polsce, za granica czesciej zdarzaja sie starzsze grafiki na pcie. everest mi wyswietla poprostu plyta glowna dell. zasilacz 300 no name ale mam zamiar zmienic na fortrona 400w, ramu 1 gb. na powarznie zastanawiam sie nad gf7600gt pod ddr3 tylko czy zurzywa ona duzo wiecej energi od normalnej??

czorny02
komentarz
komentarz

Co miałeś na myśli z tą normalną możesz się określić bardziej?? ;)

Michel122
komentarz
komentarz

mialem na mysli ddr2

Lipton
komentarz
komentarz

Zasilacz i tak będziesz musiał wymienić :)

Co do karty bierz tylko wersje z pamięciami DDR3.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.