x-kom hosting

megavideo limit

surus10
utworzono
utworzono

witam mam do was prośbę .Jak ominąć limit megavideo bo czytałem o rożnych programach itp itd próbowałem i nic zawsze mi wyskakuje po 72 minutach ze limit wyczerpany a jak zrestartuje połączenie z netem to muszę odświerzyć stronę i wtedy film ładuje się od nowa i znów dochodzi do 72 minuty i nie dalej. instalowałem już tora i hotspot jak znalazłem w necie bo zalecano te programy ale najnormalniej one nie działają.dla was to zapewne banalne ale dla mnie ciężka sprawa.da rade wogóle to ominąć??

rudegirl69
komentarz
komentarz

Ja nie omijam:) Wciągam codziennie Dragon Balla i filmy na megavideo ,też mnie limit denrwuje ale wolę się cieszyć ,że moge legalnie film obejrzeć odświeżając stronę niż ,że mam jeszcze okradać ich omijając ustalone limity. Rozumiem piractwo itd ale chyba w jednym przypadku warto podziękować komuś za założenie serwisu nie wykorzystując go od tyłu:)

Jak nie chcesz limitów to kup sobie film w sklepie albo pobierz z torrenta i usuń w wyznaczonym czasie.

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Jak masz neostrade(albo innego dostawce dającego zmienne IP) wyjmujesz wtyczkę z routera czy modemu podłączasz i limitu nie ma, jakbyś miał innego dostawce to proszę :

1. Ściągnij program AlwaysVPN_XP

Następnie zainstaluj go...

Uruchom program.

Wejdź w Tray'a będzie tam ikonka AlwaysVPN, następnie postępuj jak niżej:

13f722b90586f9b0.jpg

Po 72 minutach gdy pojawi się informacja z limitem wyłącz program i dokończ oglądanie na swoim łączu!

2. Ściągnąć program HotSpot Shield.

Po zainstalowaniu aplikacji należy zrestartować komputer i włączyć program. Kliknij przycisk ("connect"), aby połączyć się przez ten program z Internetem. Teraz możesz już bez ograniczeń czasowych korzystać z udostępnionych filmów.

Jeżeli problem z ograniczeniem czasowym pojawia się ponownie, włącz HotSpot Shield i rozłącz się naciskając "disconnect". Po około 2 minutach znowu się połącz przez program i wszystko powinno działać poprawnie.

3. Używając wtyczki Firefox nazywanej downloadhelper, możesz ściągnąć dany film na Twój twardy dysk i odtwarzyć go używając VLC albo FLV Player.

4. Możesz poczekać, aż film się naładuje wciskając pause. Później naciśnij -> pracuj offline/work offline w Twojej przeglądarce. Jeżeli wciąz Megavideo blokuje oglądanie połącz się ponownie z Internetem i naciśnij myszką miejsce, w którym film przestał działać..

5. Wyczyść cookies, później zablokuj wszystkie cookies przychodzące od Megavideo. (Narzędzia > Opcje [w firefox] > naciśnij później > Prywatność > Wyjątki i zablokuj "megavideo.com" i "www.megavideo.com")

surus10
komentarz
komentarz

tez niechce nikogo okradac ale niech ktos mi powie jak odswierzyc strone zeby nie ladowac od nowa filmu??bo jak zaladuje film i klikne od razu na np 76minute filmu to i tak wyskakuje mi ze limit 72minut zostal wyczrpany jest to wogole do miniecia?

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Przecież ci wyżej napisałem jak ominąć i to nawet parę sposobów, a to nie jest okradanie nikogo oprócz wytwórni a nie megavideo bo to oni okradają producentów filmowych hostując pirackie filmy

  • 1 rok później...
dany88
komentarz
komentarz

Wystarczy wejść na stronę [url="http://vidster.pl"]http://vidster.pl[/url] wkleić adres filmu z megavideo i kliknąć oglądaj. Nie ma tam żadnych limitów ani opłat za oglądanie :D

  • 3 tygodnie później...
sejgo
komentarz
komentarz

Najlepszy sposob na ominięcie limitów to kupno konta premium :P - taki zarcik

A na poważnie
www.pobieraj.biz - strona na której limity z megavideo sie chowaja

jest to strona na której możemy oglądac filmy bez zadnych limitów z megavideo

koszt usługi to 1 sms za 6 zł netto a bedziesz mial mozliwosc oglądania swoich ulubionych filmów które znajdują się w bazie megavideo przez 25 dni.

Cena konkurencyjna w porównaniu z innym platformami.

CO OFERUJE SERWIS WWW.POBIRAJ.BIZ dla posiadacza konta:

- Oglądanie filmów megavideo bez limitu
- Najwyższe prędkości streamingu
- Najniższe ceny na rynku
- Możliwość pobierania filmów FLV
- Możliwość pobierania filmów W ORYGINALNEJ FORMIE
- Możliwość przewijania filmu.
- Pomoc techniczną

  • 4 tygodnie później...
xzander
komentarz
komentarz

Jakiś czas temu trafiłem na patent jak ominąć limit.
Jestem zachwycony. Mogę oglądać bez limitu i mogę ściągnąć plik... Bez problemu
Konto aktywuje się na rok więc rok mam z głowy ;-P

http://eathit.com/p/X1tWV11XXA==/

  • 7 miesięcy później...
wree
komentarz
komentarz

osobiście polecam http://efilmpro.pl - do omijania limitów megavideo, ten wyżej z eathit to nie działa niestety

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.