x-kom hosting

Telefon lepszy od iPhone

Wieszak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Posiadam iPhona 2G 8GB wraz słuchawkami sennheiser cx500, koss spark plug, bose in-ear.

Wszystko fajnie, jednakże jak dla mnie jakość mogłaby być jeszcze trochę lepsza...

Czy istnieje na rynku telefon, który pod względem jakości muzyki jest lepszy od iphona?

Kamix
komentarz
komentarz
Czy istnieje na rynku telefon, który pod względem jakości muzyki jest lepszy od iphona?

Nie.

Wrzuć lepszej jakości muzykę.

Wieszak
komentarz
komentarz

Uch, no to mam problem bo mam mp3 200-320 kbs.

W takim razie muszę pozostać przy iphonie... ;)

A czy ktoś już testował nową nokię Xpressmusic? (dotykowy ekran)

piku
komentarz
komentarz

Przede wszystkim zmień słuchawki bo douszne to szczerze mówiąc lipa, jakie by nie były. Osobiście polecam tanie i wygodne AKG K414P - są składane i mają w zestawie pokrowiec więc zawsze przy sobie można mieć ;] Druga sprawa - mp3... nie wiem czy iPhony oferują odtwarzanie muzyki w formatach bezstratnych (flac, ape), jeśli nie to kup sobie normalny odtwarzacz z taką funkcją i po problemie. Mają z reguły dobre przetworniki więc z formatów wyciskają co mogą. Te dotykowe kerany i najnowsze technologie w telefonach można sobie w d... włożyć jeśli pod względem muzycznym oferują jedynie mp3 ;] Jeśli zależy Ci na jakości, daj se siana z telefonem...

Duban
komentarz
komentarz

Apple Lossless - bezstratny format muzyki stworzony przez Apple :) Na pewno iTunes da radę skonwertować piosenki z CD na ten format więc możesz się cieszyć.

Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Super :)

A czy są jakieś odtwarzacze przenośne lepsze od iphona - jakość ?

Czym konkretnie różnią się takie nauszne od porządnych dousznych? ;)

Ładne te AKG, ale pewnie po tygodniu bym je rozwalił - z resztą same wyglądają jakby się zaraz miały same rozpaść ;)

Jak jest z tłumieniem dźwięków zewnętrznych w takich słuchawkach?

Czy można je sobie zrzucić np. na szyję (fryzura ^^) i będą się nadal dobrze trzymały?

Naxi
komentarz
komentarz
Apple Lossless - bezstratny format muzyki stworzony przez Apple :) Na pewno iTunes da radę skonwertować piosenki z CD na ten format więc możesz się cieszyć.

Potwierdzam iTunes automatycznie zaraz po włożeniu płyty do napędu pyta nas czy chcemy piosenki dodać do biblioteki iTunes (czyli konwertuje je). Tak to jest z Apple jak masz iPoda czy iPhona + iTunes to super wszystko ze sobą współgra.

Wieszak
komentarz
komentarz

Hmmm.. Czyli jak zgrywam muze z dysku na iPhona to automatycznie jest ona konwertowana do tego bezstratnego formatu dźwiękowego, right?

(mowa o plikach mp3)

Jakie wygodne i bardzo dobrze trzymające się słuchawki nauszne moglibyście mi polecić?

Duban
komentarz
komentarz
Czyli jak zgrywam muze z dysku na iPhona to automatycznie jest ona konwertowana do tego bezstratnego formatu dźwiękowego, right?

(mowa o plikach mp3)

Pliki mp3 to nie jest format bezstratny czyli już nie odzyskasz tego co straciłeś :P Do Apple Lossless możesz tylko z AudioCD :) Lub innego bezstratnego formatu rzecz jasna...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.