x-kom hosting

Używany telefon do 250 zł

HQ19
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Zastanawiam się nad kupnem używanego foniacza w cenie w/w. Rozmyślam nad K800i, no ale tam jest dżojstik (a jak jest z dżojstikami to wiadomo). Jedni mówią, że dżojstik jest w tym fonie wytrzymały, a inni mówią, że się wali. Teraz mam W850i, ale w piątek już jej nie będę miał. Słucham Waszych propozycji :)

Pajdek
komentarz
komentarz (edytowane)

Możesz brac K800i to dobry telefon i z joyem nie ma aż takich dużych problemów, koledze po roku czasu jeszcze nic się nie dzieje, zastanów się także nad K770i ;)

http://allegro.pl/item578885802_se_k770i_stan_idealny.html

P.S. 666 post xD

HQ19
komentarz
komentarz

No zastanawiałem się na K770i, ale podobno ma gorszy troszkę aparat od K800i, a na dodatek mój ojciec i wujek mają te telefony to już nie chcę mieć takiego jak oni ;p A jak klawiatura w K800i sprawuje się? Dobrze się pisze na niej esy?

qnick
komentarz
komentarz

Klawiatura jest ok, dobrze się pisze nawet z kieszeni :) Joystick potrafi czasem odmówić posłuszeństwa, ale u mnie się to nie zdarzało zbyt często i zbytnio mi to nie przeszkadzało. Aparat ma bdb, robi lepsze foty niż niektóre 5 megapixeli, ale jak się wali taką rozdzielczość na matrycy niewiele większej niż główka od szpilki to nie ma co się dziwić. K800 ma całkiem dużą matrycę, na której 3,2 mpi sprawdza się doskonale. 3 lata używałem tego telefonu i pewnie jakbym nie rozbił wyświetlacza to dalej bym używał. Moim zdaniem będziesz z niego zadowolony

HQ19
komentarz
komentarz

Dzięki Wam za odpowiedzi :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.