x-kom hosting

Sterownik "widmo" ???

AdrianB-C
utworzono
utworzono

Mam problem z instalacją sterownika do aparatu cyfrowego. Mam Windowsa 98SE i sterowniki. Najpierw zainstalowałem program do tego aparatu Medion MD5995, później podłączam aparat do komputera poprzez USB, sytem wykrywa nowe urządzenie i zaczyna szukać sterowników, sam nie znajduje, więc podaję dokładną ścieżkę dostępu do tego sterownika ale po wskazaniu jej system "nie widzi" tego sterownika, a nawet nie wyskakuje okienko że "Podana lokalizacja nie posiada informacji o sterownikach", ani "podany sterownik nie jest dla tego urządzenia" poprostu jest czysta lista i nie ma żadnego urządzenia do zainstalowania. Może macie jakiś pomysł co zrobić w takiej sytuacji?? Bo ja stracilem kilka godzin na kombinowanie i aparat dalej nie jest zainstalowany. Może pod Windows XP nie będzie problemu zainstalować??

Vis Maior
komentarz
komentarz

Jeśli dostałeś płytke ze sterami w jakiejś oryginalnej od nich kopercie to powinno być napisane czy są kompatybilne z winem 98 jak nie to wiadomo czemu nie działają. Najlepiej sprawdz u kogoś na xp czy działa i będziesz wiedział czy moze nie odpowiednie sterowniki, system czy cos nie tak z aparatem.

AdrianB-C
komentarz
komentarz

Sterownik jest kompatybilny z Windows 98, co ciekawe próbowałem zainstalować inny sterownik tylko od trochę innego modelu aparatu tej firmy i system wykrył go tylko tego pasującego sterownika do tego modelu nie wykrywa... Normalnie osiwieje :565:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.