x-kom hosting

Telefon dla osoby starszej.

bogbend
utworzono
utworzono

Witam.

Mam taki problem. Moja babcia ma zamiar sobie kupić telefon komórkowy. Wymagania jaki telefon musi spełniać to:

- spory wyświetlacz

- łatwość obsługi

- duża klawiatura, tak żeby łatwo było numer wybierać :P

Żadnych bajerów oczywiście nie musi mieć.

Co polecacie?:)

ziomek1295
komentarz
komentarz

Może motorola v177 ??? Moja babcia go ma i bardzo ją lubi :)

Machej666
komentarz
komentarz

Moi dziadkowie mają Nokię 3410, ale 3310 lepsza.

Dyni@
komentarz
komentarz

3510

zeniTh
komentarz
komentarz (edytowane)

spory wyświetlacz ?? to może iphone, albo omnia :D ??

a tak na serio to czy tak czy tak będzie musiała ubierać okulary do telefonu, żeby coś przeczytać ( tak przynajmniej wnioskuję )

mój dziadek ma nokie 6020 i sobie radzi, więc polecenie nokii 6300 wcale nie jest grzechem, przyciski też ma nie najmniejsze ;P i do tego jest prosty w obsłudze bo to nokia ...

wyświetlacz ma bardzo fajny, trzeba by jej dostosować tylko większą czcionkę i spokojnie może śmigać na takim fonie, chyba, że budżet na taki telefon nie pozwala ?

zeniTh
komentarz
komentarz

no nie zgodzę się z Tobą drogi kolego dar55

poczytaj komentarze: "telefon to pomyłka. elektroniczny papier? no fajnie tylko ze bateria dzieki temu nie trzyma dluzej. 3- 4 dni potrafi kazdy nowy telefon, a nawet wiele wiecej. telefon do dzwonienia i smsowania?zart. o ile jakosc rozmow jest dobra to obsluga małpia. podczas pisania smsow nie mozna wstawic kropki czy przecinka- tylko myslnik. i wez pozniej zrozum taką wiadomosc. mialem to cos i szybko sprzedałem. telefon oprocz ciekawego designu nie ma nic i maxymalnie utrudnione uzytkowanie. włączcie budzik...co za tragedia, az sie chce wstac i wywalic ten telefon przez okno, moj kot ucieka na ten odgłos. nie wart nawet 50 zł."

może wygląda jak telefon dla starszych ludzi, ale to tylko złudzenie ...

asmodeuszz
komentarz
komentarz

A ja może zaproponuję Nokię 6310i. Duży wyraźny, wyświetlacz, intuicyjna obsługa - bez bajerów, spore rozmiary i telefonu i klawiszy... A w dodatku klasyka :)

dar55
komentarz
komentarz

opinia małolata co chciał zaszpanować w szkole :)

moja matka ma taki i jej jest potrzebny tylko do dzwonienia i odbierania telefonów. SMS'a nawet nie odbiera. WIELKIE litery na wyswietlaczu ułatwiają sprawę

zeniTh
komentarz
komentarz

no ale nie oszukujmy się, nie jest tak łatwy w obsłudze jak nokia ;P

no ale to jego babcia wybierze jaki się jej spodoba

bogbend
komentarz
komentarz (edytowane)

Nokia 6300 jednak trochę za droga :) Wątpię żeby babcia nawet sms wysłała. Potrzebny jej tylko do dzwonienia, bo stacjonarnego już nie będzie mieć a przy okazji po to żeby czasem ją z różnych miejsc na mieście odbierać:)

Zastanawiam się nad 6310i...tylko dlaczego na allegro są ceny od 100zł-1000zŁ?:P

Także nokia 3510 jest dobrym rozwiązaniem (miałem kiedyś 3510i to dobrze się go używało).

Macie jeszcze jakieś propozycje?:)

jasiek23
komentarz
komentarz

Nokia 6300 ma niewygodne i bardzo blisko siebie klawisze - nawet mnie się ciężko pisze SMSy. Dla starszej osoby poleciłbym np: Nokię 3410 skoro ma być bez bajerów i prosty w obsłudze.

zeniTh
komentarz
komentarz

to może nokia 1600 ?

Duban
komentarz
komentarz

Mojej Babuni kupiłem 2610 i jest zadowolona. Klawisze są duże i jest bardzo prosta w obsłudze ;)

bogbend
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej zaproponuje babci Nokie 3210:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.