x-kom hosting

Pozycjonowanie strony

kamil505
utworzono
utworzono

Robię stronkę umieszczoną na serwerze fora.pl i chciałbym żeby było chociaż na jednej z pierwszych stron w google. Czy to się da jakoś zrobic bez ponoszenia kosztów?

Lucider
komentarz
komentarz

Pewnie, ale to wymaga sporej cierpliwości i czasu

http://www.e-pomocnik.pl/artykul.php?id=1

kamil505
komentarz
komentarz

A nie da się tego zrobic jakoś inaczej?

Lucider
komentarz
komentarz

Możesz skorzystać z systemów pozycjonowania stron, jak www.e-weblink.com , ale nigdy nie otrzymasz efektów takich na jakich najbardziej Ci zależy, pozycja będzie Ci się wahała w wynikach, raz wyżej raz niżej (a jak odinstalujesz to spadnie całkowicie), przy odrobinie przesady możesz być całkowicie usunięty z indeksu Google no i musisz przeznaczyć trochę miejsca na umieszczenie kilku linków na Twojej stronie (nie wszystkie linki można przefiltrować, czasami będzie można tam zobaczyć np. reklamę prezerwatyw czy inne badziewie tego typu)

kamil505
komentarz
komentarz

Aha czyli jak bym skorzystał z www.e-weblink.com to bym musiał linki na swojej stronie umieścic?

Lucider
komentarz
komentarz

Tak. Podałem tylko przypadkowy, poszukaj sobie w google innych na frazę "system wymiany linków" i poczytaj czym się różnią systemy linków stałych i rotacyjnych.

Cold
komentarz
komentarz
A nie da się tego zrobic jakoś inaczej?

Pewnie, że się da, ale gdy troche nad tym posiedzisz to efekty masz większe.

Ja polecam katalogowanie i umieszczanie w wyszukiwarkach. Poza tym precle i wymiana linkami ze stronami o podobnej tematyce.

benkowik
komentarz
komentarz
Pewnie, że się da, ale gdy troche nad tym posiedzisz to efekty masz większe.

Ja polecam katalogowanie i umieszczanie w wyszukiwarkach. Poza tym precle i wymiana linkami ze stronami o podobnej tematyce.

Tylko nie przesadzać w umieszczaniu linku w katalogach.

  • 1 rok później...
dream.
komentarz
komentarz

Kup domenę, bo nie warto czegoś z taką końcówką pozycjonować.
Odpowiadając na pytanie jest możliwe, czasami nawet Google przydziela bonus dla młodych stron i pokazuje je w czołówce bez pozycjonowania - ja tak np. miałem :) Oczywiście nie przez cały czas, tylko przez jeden dzień, tydzień, czasami miesiąc, może nawet dłużej.

  • 3 tygodnie później...
Danielp010
komentarz
komentarz

To zależy na jaką frazę chcesz wypozycjonować to forum. Bo jeśli na jakąś niszową, to samo dodawanie do katalogów i wymiana linkami z kilkoma stronami (najlepiej o podobnej tematyce) wystarczy. A jeśli na jakąś popularną/bardzo popularną, to potrzeba na to dużej wiedzy i sporo poświęconego czasu. Także wszystko zależy od wyra. Najlepiej jakbyś napisał co to za wyrażenie. Wtedy można by mniej więcej ocenić jego trudność w wypozycjonowaniu.

  • 1 rok później...
suszka
komentarz
komentarz

możesz pozycjonować sama ale nie osiągniesz pożądanych efektów bez włożenia w to dużej pracy i jeżeli nie poświęcisz temu czasu. No niestety nic nie jest za darmo na tym świecie. Możesz skorzystać tak jak ja z usług firmy zajmującej się profesjonalnie pozycjonowaniem stron www. Osobiście to polecałabym firmę tą, z której sama korzystałam a mianowicie Stylem. Wszystko zrobione sprawnie, rzetelnie tanio i efekty po prostu mnie zaskoczyły. Szkoda czasu na zajmowanie się tym na własną rękę ;) Pozdrawiam

bobik21
komentarz
komentarz

[quote name='suszka' timestamp='1331643468' post='1463294']
możesz pozycjonować sama ale nie osiągniesz pożądanych efektów bez włożenia w to dużej pracy i jeżeli nie poświęcisz temu czasu. No niestety nic nie jest za darmo na tym świecie. Możesz skorzystać tak jak ja z usług firmy zajmującej się profesjonalnie pozycjonowaniem stron www. Osobiście to polecałabym firmę tą, z której sama korzystałam a mianowicie Stylem. Wszystko zrobione sprawnie, rzetelnie tanio i efekty po prostu mnie zaskoczyły. Szkoda czasu na zajmowanie się tym na własną rękę ;) Pozdrawiam
[/quote]


Ja to robię Adder`em ale masz rację szkoda czasu samemu

  • 4 miesiące później...
carramba
komentarz
komentarz

A ja polecam Microsite Manager v3 Basic, zaawansowane narzędzie do budowania zaplecza SEO - znawcy wiedzą o co chodzi :) Co prawda skrypt nie jest tani, ale widziałem dzisiaj pełną wersję w Komputer Świat 9/2012. Myślę, że warto kupić gazetę chodźby dla tego programu - oszczędzamy około 300 złotych !

  • Dobra wypowiedź 1
lament
komentarz
komentarz

Spokojnie możesz za darmo wypozycjonować stronę. Jeżeli nie jest to jakaś bardzo trudna fraza. Dodawaj stronę do katalogów. W sieci krążą darmowe listy, udzielaj się na forach korzystając z przywileju umieszczania linku w sygnaturce. Twórz blogi na darmowych platformach blogowych umieszczając link do Twojej strony.

  • Dobra wypowiedź 1
gicior
komentarz
komentarz

Popieram przedmówcę, jednak o wiele łatwiej skorzystać z zaawansowanych narzędzi polecam Microsite Manager v3 Basic - naprawdę świetny skrypt, zwłaszcza że teraz można dostać go prawie za darmo.

jaRekk
komentarz
komentarz

A ja osobiście do pozycjonowania jednej strony nie polecałbym korzystania z automatów. Po prostu się to nie opłaca, zakup programu to wydatek minimum kilkudziesięciu złotych a za tą kasę lepiej kup sobie kilka piw usiądź przed komputerem poczytaj troszkę o pozycjonowaniu i optymalizacji stron a potem zrób wszystko samemu. Tak jak pisali przedmówcy, na początek troszkę katalogów, wypowiedzi na forach, komentarzy w tematycznych serwisach i blogach no i poprawna optymalizacja. Z czasem pozycję przyjdą :)

  • 4 tygodnie później...
kotkrzys
komentarz
komentarz

Katalogi, fora, blogi + optymalizacja strony. oraz bardzo dużo cierpliwości, ewentualnie seoadder lub publiker.

  • 2 tygodnie później...
soiwatchyou
komentarz
komentarz

spróbuj nauczyć się sam i robić to samemu, żeby nikomu nie płacić :)
polecam szkolenie http://www.inschoolofmedia.pl/szkolenia.html

SeoSklep24.pl
komentarz
komentarz

Witam.

Osoby zainteresowane samodzielnym pozycjonowaniem swoich stron zapraszam do skorzystania z usług sklepu pozycjonerskiego jakim jest [url="http://seosklep24.pl"][b]SeoSklep24.pl[/b][/url]

Oferujemy tutaj usługi związane z katalogowaniem, presell page, podlinkowywaniem itp.

Wiele osób przekonało się w jak łatwy oraz niedrogi sposób można samemu wypozycjonować swoją stronę www.

Mam nadzieję, że moderator nie potraktuje tego jako SPAM.

Chciałbym aktywnie uczestniczyć w życiu tego forum i pomagać innym użytkownikom.

Można smiało pisać na maila oraz na GG w sprawach katalogowania i innych usług.

Pozdrawiam
Jakub Brożyna

  • 3 tygodnie później...
pawel71
komentarz
komentarz

teraz najlepiej skupić się na dobrych linkach z mocnych stron, blogów i for :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.