x-kom hosting

[Rozwiazany]Podłączenie kilku monitorów

neon33
utworzono
utworzono

Chyba taki temat już był ale nie mogę go znaleźć czy jest możliwość podłączenia kilku minitorów pod kartę graficzną i żeby na każdym był inny obraz??

Vis Maior
komentarz
komentarz

Możesz podłączyć sobie np 2 monitory ale obraz będzie połączony. Tak jakbys miał jeden szeroki monitor. Tak kiedyś robiłem jak miałem do dyspozycji monitor i projektor. Na tym i na tym był inny obraz czy chodzi Ci o zupełnie inny że coś robisz na jednym a coś na drugim? Tak z jedną kartą i z jednym kompem raczej sie nie da, przynajmniej tak niepotrafiłbym zrobić. Jakby nie patrzec odpowiedz na Twoje pytanie brzmi Tak.

neon33
komentarz
komentarz

No chodziło mi o to że na jednym jest inny obraz i na drugim inny ale np.na jednym leci film a na drugim coś sobie robie innego.

Vis Maior
komentarz
komentarz

Czyli że monitory będą pracowały niezależnie od siebie. Z tego co wiem to nie ma takiej opcji. Mógłbyś jedynie zrobić jak wcześniej pisałem, wtedy na jeden monitor przesuwasz sobie film a na drugim robisz co chcesz :P

neon33
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź.Mam stary sprzęt możę sobie drugiego kompa złożę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.