x-kom hosting

Problem z monitorem lcd. PROSZĘ O POMOC

df123
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem. chodzi o to że kupiłem używany monitor na allegro i po 3 dniowym super działaniu, odpalam go rano też działa wyszedłem z domu raptem na godzinke i gdy przychodze nic nie ma na ekranie. po jakiś 10 razach włączania i wyłączania monitora zacząłem dostrzegać ciemny (bardzo ciemny) obraz. włączałem jeszcze kilka razy ale już się nie poprawiło. Powiecie co morze być nie tak?? Mam w domu małe dziecko i czy ono mogło coś zwojować.

Przesyłam link z tą aukcją:

http://www.allegro.pl/item193368385_ibm_17...03_okazja_.html

I jeszcze jedno pytanko jeśli gościu napisał 14 dniowa gwarancja rozruchowa, jeszcze nie minęła to co mam mu powiedzieć gdy to bedzie nie odwracalne. Ze działał a potem zgasł. przecierz gościu mi nie uwaierzy.

Proszę o pomoc i rade.

scalak
komentarz
komentarz

Po wyleczeniu i wlaczeniu kompa juz chodzil normalnie?

df123
komentarz
komentarz

niestety nie

scalak
komentarz
komentarz

Sprawdz jak mozesz czy inny monitor normalnie chodzi bo mozliwe ze cos z karta albo cos jezeli nie to do reklamacji, mozesz powiedziec taka wersje jak tu ze dzialal i nagle wygasl.

df123
komentarz
komentarz

podłączyłem monitor pod laptopa i też jest ciemny obraz także to nie jest wina kompa

Może jakieś inne sugestie.

scalak
komentarz
komentarz

Zresetuj ustawienia monitora jak to nic nie da to chyba matryca siedla.

df123
komentarz
komentarz

zresetowałem no i niestety nic ale dobre jest to że gościu powiedział że zamieni mi na inny. Tylko czy ten nastepny bedzie dobry. No ale coż - Życie. dziękuje i pozdrawiam

scalak
komentarz
komentarz

No w tej cenie to racej rewelacji nie bedzie ale znow sie popsuc nie powinien !

Gość
komentarz
komentarz

df123, Jak masz bardzo ciemny obraz to padła świetlówka! Reklamuj.

Majin33
komentarz
komentarz

Witam, mam pytanie a nie chce bezsensownie zakladac nowego tematu.

Czy monitor o katach widzenia 160 stopni jest lepszy anizeli o kacie 170 stopni ? Bo takie teorie przedstawil mi znajomy, a wydaje mi sie to troche niemozliwe.

Dziekuje z gory za odpowiedz ! pozdrawiam !

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Lepszy jest ten ze 170 stopniami, bo to oznacza, że możesz na niego patrzeć pod większym kątem z boku.

Gość
komentarz
komentarz

Ale nie sam kont widzenia decyduje o jakości monitora! Podaj konkretne modele, to napiszemy, który jest lepszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.