x-kom hosting

Brak obrazu

cyc1820
utworzono
utworzono

Złożyłem kompa z części ( wszystkie działają ) ale gdy go odpalam uruchamia się nie dając sygnału z głośnika wszystko pracuje ale nie wyświetla obrazu > Jaka może być tego przyczyna????

Lisciu156
komentarz
komentarz

Karta Graficzna, monitor, niekompatybilność sprzętu. Są jakieś charakterystyczne dżwięki, np. Pykanie ?

cyc1820
komentarz
komentarz

tylko kliknięcie z dysku

jak temu zaradzić

jak temu zaradzić

Lisciu156
komentarz
komentarz

Podaj Mi części, jakie tam masz, wszystko nowe ?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Karta Graficzna, monitor, niekompatybilność sprzętu
Może to być także płyta główna, jakieś zwarcie (np. kołek dystansowy od obudowy w niewłaściwym miejscu ;) ), zabrudzone styki, kiepski zasilacz itd... Podaj co to jest za sprzęt, spróbuj sprawdzić wszystkie połączenia.
  • 3 tygodnie później...
maxpc
komentarz
komentarz (edytowane)

POMOCY !!!!!!!

Ten sam problem czyli brak obrazu, a komputer działa.

Dopiero co złożony:

C2D E7400

GIGABYTE EP43-DS3LR

OCZ Titanium 6400 CL4

SEAGATE ST3500418AS 500GB 16MB

GAINWARD GF 9800 GT 512MB

Zasilacz MUSTANG 450W

Poradźcie co może być przyczyną problemu ?!

BlackRaven
komentarz
komentarz

Tandetny zasilacz? Sprawdź jeszcze raz czy wszystko dobrze podłączyłeś, zresetuj bios, zobacz czy odpali bez podłączonych napędów i HDD.

drigiti
komentarz
komentarz

Może zasilacz padł albo nie utrzymuje sprzetu ;) U mnie problemem było niepodlaczone dodatkowe zasilanie przez co nie wyswietlalo obrazu na monitorze :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.