x-kom hosting

PC i telewizor

ecapitals
utworzono
utworzono

Mam pytanie jako totalny laik w tym względzie - zatem proszę nie smiać się.

Czy istnieje jakaś możliwość podłączenia telewizora do komputera, chciałbym używać telewizora zamiast monitora. Dodam, iż nie chodzi mi o używanie go jako typowego komputera tylko jako coś w rodzaju Media Center czyli muzyka, film. Wynika to z tego, że nie mam możliwości postawienia monitora bo komputer będzie stał w niefortumnym miejscu. A posiadam telewizor 29" Samsung FLAT (nie żadna plasma czy LCD).

Jeśli jest to możliwe prosiłbym o podpowiedzenie w jaki sposób dokonać tego, co należy zastosować itp. Będę wdzięczny za każdą poradę.

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

ecapitals, Ale nie licz na jakość! Owszem, filmy można będzie oglądać całkiem dobrze, ale z pisaniem tekstów i odczytywaniem ich z ekranu, to niestety kicha. Napisy będą bardzo niewyraźne im mniejszą czcionką pisane tym gorszej jakości i mniej czytelne.

scalak
komentarz
komentarz

Jak mialem podlaczone do TV na GF2MX to nawet filmy zrabanie sie ogladalo.

tazman
komentarz
komentarz

tak jak napisał puciek filmy tak, pisanie przeglądanie dokumentów itp, słabiutko ze względu na mniejszą rozdzielczość w TV oraz mniejsze odświeżanie, nie wrto tego robić, no chyba że wzrok chcesz stracić. Twój wybór, odradzam. Tylko i wyłącznie oglądanie filmów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.