x-kom hosting

[Rozwiązany]Telefon z dotykowowym DUZYM

klikszen
utworzono
utworzono (edytowane)

Poleccie jakis dobry telefonik do 600zl, przedewszystkim ma odtwarzac filmy w tym lepszym formacie ( mp4 chyba :P ) dobry apart dobrze by bylo ok.5 mega no i oczywiscie mp3 :)

zastanawiam sie nad LG KU990

chetnie poznam wasze opinie, obecnie posiadam k800i

Telefon moze byc uzywany

n31T
komentarz
komentarz

Może samsung F480 Cię zainteresuje, on ma 5mpix, lecz jeśli miałbym coś polecić od siebie, to HTC tytn (SPV M3100). HTC w przeciwieństwie do samsunga posiada windows mobile.

los12
komentarz
komentarz (edytowane)

bardzo polecam spv m3100 bo sam go mialem i jest naprawde bardzo dobry i bardzo go polecam

ma super wyswietlacz i jest troszeczke duzy ale mozna sie przyzwyczaic

musze poweidziec ze nowego juz nie kupic chyba ze z angli, ale jest taki sam jak ten omnia tylko ze mam aparat 2 mpx i nie mam GPS'a potrzebyn odbiornik

ale jest ogolnie jest super

polecam go i juz mozesz go kupic za 450 uzywany;p

Cold
komentarz
komentarz

Dotykowym z dużym wyświetlaczem to omnia, albo pixon ;)

adasko887
komentarz
komentarz

Ja polecam SAMSUNG-a F480. Ma DUŻY ekran dotykowy i jest łatwy w obsłudze.

n31T
komentarz
komentarz
Dotykowym z dużym wyświetlaczem to omnia, albo pixon ;)

Omnia to shit o pixonie wiele nie wiem, więc się nie wypowiem, lecz to nie zmienia faktu, że autor tematu szuka telefonu do 600zł. Podane przez Ciebie modele kosztują ponad 1000.

klikszen
komentarz
komentarz

tak, zdecydowalem sie na tego samsunga f480, poczytalem porownalem i zarowno na kartce jak i w opiniach lepiej wypada samsung niz ku990 . Ci ktorzy pomogli oczywiscie dostana +

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.