x-kom hosting

[Rozwiązany]Subiekt 4

erykk
utworzono
utworzono (edytowane)

witam

Mam taki problem z subiektem 4. Podczas pracy w nieoczekiwanych momentach wiesza się. Nie można później przywrócić napisanej faktury itp.

Zmieniałem parametry w plikach typu config.sys i autoexec.nt

Mam windows XP pro; procesor Intel core 2 duo 2,2; karta graficzna GF 7600gt(program nie działa na full screenie)

oczekuje na szybką pomoc

pozdro

:(

Edytowane przez naekana

Psycholandia
komentarz
komentarz

Przeinstaluj program.

  • 10 miesięcy później...
szaki
komentarz
komentarz

może się komuś przyda

SUBIEKT 4 MEGA 1.09

Kopiujemy pliki subiekta ze starego kompa do nowego, Nnowego subiekta uruchamiamy za pomocą ikony S4.bat
Wchodzimy do katalogu system32 który jest w katalogu WINNT i wyszukujemy pliki autoexec.nt wpisujemy: SET S4MULTI=ON
znajdujemy plik: config.nt i dopisujemy w nim FILES=222
Jeśli procesor dwurdzeniowy pachtujemy plik ntvdm.exe programem o nazwie imagecfg.exe dostępny na stronie: http://www.robol86.com/files/imagecfg.exe
Skopiować plik imagecfg.exe do katalogów c:\windows\system32 i c:\windows\system32\dllcache
Opcjonalnie ścieżka wygląda tak:
c:\WINNT\system32 i c:\WINNT\system32\dllcache
Uruchomić komputer w trybie awaryjnym,
Otworzyć z wiersza poleceń konsolę DOS-ową (cmd)
Wykonać następujące polecenia:
imagecfg -a 0x1 c:\windows\system32\ntvdm.exe
imagecfg -a 0x1 c:\windows\system32\dllcache\ntvdm.exe

(opcjonalnie zamiast windows wpisujemy WINNT)
tego drugiego katalogu (dllcache może w ogóle nie być także nie ma wtedy potrzeby działania na nim)
Zrestartować komputer.
Pełny ekran w Subiekt 4 MEGA
rozmiar czcionki ustawić 10x18 rozmiary okien 25x80
Szybkie drukowanie z mienić w rejestrze wartość lpt_timeout z 15 na 2
czyli start->uruchom->regedit. HKEY_LOCAL_MACHINE->CurrentControlSet->Control->WOW
Odciążenie procesora programik foxfree.com dodany do batcha uruchamiającego subiekta

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.