x-kom hosting

Najlepsze sterowniki do PowerColor x1650 PRO 512mb GDDR2 128 bit AGP, Producenta czy modyfikowane,najnowsze czy starsze ?

danielmaxer
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!!!!

W mojej przeszlosci w komputerze zawsze mialem karty nvidia.W tej chwili do mojego kompa trafila nowa karta PowerColor x1650 PRO 512mb GDDR2 128 bit AGP

czytalem ze sterowniki dodane przez producenta sa zwykle przestarzale i tak wlasnie u mnie jest....z marca 2008

podobno do kazdej karty graficznej sa sterowniki pod ktorymi pracuje ona najlepiej i tu nie musza byc najnowsze

i teraz zwracam sie z prosba skad pobrac sterowniki do tej karty i ktore beda najlepsze do tego modelu......

z gory thanks i plus

a wiec prosze o liczne wypowiedzi:):)

mam windows xp profesionall sp3

Qniooo
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam taką samą kartę, tylko, że od Saphire i 256MB RAM. Na Catalyst 8.10 i wyżej gierki strasznie się tną, i w ogóle jakaś taka słaba wydajność. Ja używam Catalist 7.4 i wszystko chodzi ładnie :). Tylko jakiś dziwny bug z taktowaniem pamięci występuje:

Częstotliwość taktowania pamięci	1107 MHz  (oryginalny: 400 MHz, overclock: 177%)

(z everesta). Podkręciłem do 553, a pokazuje, jak widać. Ale to tylko bug, bo karta chodzi stabilnie :P.

danielmaxer
komentarz
komentarz

ej a jak sciagnac starsza wersje catalyst ?

znalazlem

http://support.amd.com/us/gpudownload/wind...amp;lang=Polish

ale sa w najnowszej 9.2......

aha jak sie sciaga stery np z tej co podalem to jest kilka takich przyciskow download ,ktory wcisnac ten pierwszy?

probowales na tej karcie jakies omegi czy cos?'

Qniooo
komentarz
komentarz

Masz link do 7.4:

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/14154.html

Próbowałem 4 różne Omegi i 2 nie poszły (nie wykryto sprzętu, czy coś), a na pozostałych 2 strasznie komp mulił. Ale ogólnie to zachęcam do eksperymentów :P. Może u Ciebie będzie lepiej :)

danielmaxer
komentarz
komentarz (edytowane)

sprobuje ale czekam na dalsze odpowiedzi

dawid11113
komentarz
komentarz
Mam taką samą kartę, tylko, że od Saphire i 256MB RAM. Na Catalyst 8.10 i wyżej gierki strasznie się tną, i w ogóle jakaś taka słaba wydajność. Ja używam Catalist 7.4 i wszystko chodzi ładnie :). Tylko jakiś dziwny bug z taktowaniem pamięci występuje:
Częstotliwość taktowania pamięci	1107 MHz  (oryginalny: 400 MHz, overclock: 177%)

(z everesta). Podkręciłem do 553, a pokazuje, jak widać. Ale to tylko bug, bo karta chodzi stabilnie :P.

to nie żaden bug tylko aby mieć rzeczywistą pamięć mnoży się ją x2. 553x2 =1107

danielmaxer
komentarz
komentarz

pliska o pomoc

sprobowalem a wiec tak: na przykladzie fify 09 i carbona

zainstalowalem najpierw pudelkowe oryginalne catalyst 8.3 : w Fifie przez ekran przechodzil taki pasek i sie zacinala juz przy filmiku na poczatku jak i w czasie gry...carbon sie leciutko przycinal

catalyst 7.4 w fifie juz nie bylo tego paska .....jedynie sie tr zacinala carbon minimalne przycinki na wysokich'

catalyst 9.2 w Fifie przez ekran przechodzil taki pasek i sie zacinala juz przy filmiku na poczatku i w czaie gry ...carbon sie mocno przycinal

jak narazie wychodzi ze na starszych lepiej chodzi ta karta

moj komp

intel pentium 4 2.8ghz

1024 ramu 266mhz

250 dysk baracuda 16 mb

pc partnet e 845e

i karta PowerColor x1650 PRO 512mb GDDR2 128 bit AGP

czy ma ktos podobny konfig i moze powiedziec jak chodza mu te gry?

skad moge sciagac starsze stery np typu 7.4???? i podobne?

czy lepie jsciagac sam sterownik czy razem z tymi pierdolami?

ma ktos jeszcze ta karte i moze powiedziec jakie najlepsze do niej stery???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.