x-kom hosting

Jaki zasilacz do 4870 radeona?

Kruszyna
utworzono
utworzono

Witam posiadam zasil. corsair 450 vx core 2 duo7500 i radka 4850 i śmiga ale czy ten zasilacz wystarczy do 4870

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Witam posiadam zasil. corsair 450 vx core 2 duo7500 i radka 4850 i śmiga ale czy ten zasilacz wystarczy do 4870

Zasilacz Corsair 450W powinien dać radę "utrzymać" taki sprzęt, ponieważ ma mocną linie +12V ;)

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

jego 33A na 12V powino dać rade ... w koncu to nie byle co...

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)

Taki zasilacz chcesz wymieniać ? Bezsens, utrzyma i HD4870+OC

Kruszyna
komentarz
komentarz

dzięki, pytam ponieważ w sklepach twierdzą że nie uciągnie mnie też wydawało się dziwne że feel 3 500 uciągnie a corsair 450 nie z tego co się zorientowałem mój zasilacz jest lepszy niż np. fell 550

BlackRaven
komentarz
komentarz

dzięki, pytam ponieważ w sklepach twierdzą że nie uciągnie mnie też wydawało się dziwne że feel 3 500 uciągnie a corsair 450 nie
Nie słuchaj sprzedawców w sklepach, próbują wcisnąć to co im zalega na magazynach, czyli zwykle no-name'y...
falcon1984
komentarz
komentarz

Spokojnie uciągnie Corsair 450W tego Radeona :) On ma niespotykanie mocną linię 12V (396W)

Gość
komentarz
komentarz

Nie martw sie napewno uciągnie , to nie jest byle jaki zasilacz .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.